Huvitavat

Täna on taas huvitavate numbrikombinatsioonidega päev 02.02.2022. Loe, mida see tähendab.

„Taas kord seisame huvitavate numbrikombinatsioonidega päevade lävepakul. Seekord siis 2.02.2022 ja 20.02.2022 ja 22.02.2022, mille olemuslik külg on väga sarnane. Need päevad on üdini täis number kahe energiaid: naiselikku energiat, naiselikku ürgväge, inspiratsiooni, harmooniat, kaastundlikkust ja emotsioone. Intuitsioon töötab kõrgpunktis.

2. ja 20. veebruari 2022 numbrid annavad kokku liites ühe (2+2+2+0+2+2=10=1), mis esindab uusi alguseid, julgust, algatusvõimelisust, leidlikkust, auahnust, kohusetundlikkust ja otsustusvõimelisust. Negatiivse poole pealt kangekaelsust, argust, võimuahnust ja silmakirjalikkust.

Neil päevil tuleks leida aega olla üksi ja enesega. Kui pimeneb, siis püüda suhelda Kuuga, mis aitaks suurendada või avada naiselikku väge. (Kahjuks küll Kuud 2.02 näha pole, aga siiski võib leida mõttelise kontakti.) Paluda Kuuemandalt selleks toetust ja abi, kuid samas täita palveid, mida sulle esitatakse. Süüdata valge küünal ja vaadata küünlaleeki, mis aitab kontsentreeruda peamisele ja soovitule. Kui 2.02 toimub väe äratamine või suurendamine, siis 20.02 on sellele nagu kinnituseks ja 22.02 on uueks tulemiseks.

Numeroloogias esindab 2 ka bioenergiat. Kui seda on liiga palju, siis tasuks teha füüsilist tööd, aga kui napib siis seda vältida ja teha harjutusi, mis aitaks seda energiat koguda.

Abielluda neil päevil ei soovita, sest neis valitseb liiga tugevalt naiselik energia.

Et nende päevade energiast võimalikult palju osa saada, siis tuleks neil päevil toituda võimalikult kergelt või veelgi parem, teha veepäevad.

Omal kohal on klaasike punast veini, mis aitab lõõgastuda. 2.02 on ka küünlapäev, mil traditsiooni järgi juuaksegi punast veini, et saada punased põsed, mis on hea tervise sümbol.

Avesta traditsioonis on 2.02 esivanemate päev, mil juuakse esivanemate mälestuseks pisut hõõgveini. Siin on ka oma rituaal: vala veidi veini klaasi ja pane aknalauale. Kui see aurab mõne päevaga ära, siis kaitsevad ja toetavad sind esivanemad, aga kui ei aura, siis ei võtnud esivanemad vastu sinu ohvrit.

2 ja 0 – Jumal soovib teada anda, et ei ole sind hüljanud ega unustanud.

Numeroloog Kai Tamm

Jaga
Back to top button