Esmaspäev , 26 veebruar 2024
kaduneljapaev

Täna on kaduneljapäev! Puhasta kodu negatiivsest energiast ja vabane halbadest harjumustest

Vahendame  Valguse Inglid    artiklit 

Neljapäevad on juba väga vanast ajast olnud väga erilised nädalapäevad. Vanad eestlased, kes olid Taara usku, käisid igal neljapäeval pühas hiies rituaale tegemas. Üle üldiselt peeti ka neljapäevasid väga heaks ajaks, et nõiduda ja teha erinevaidrituaale. Nõiuti endale piima – ja karjaõnne ning saadeti erinevaid haiguseid minema. Neljapäeviti liiguvad ringi ka müstilised olendid teispoolsuselt, kes aitavad rituaale ellu viia ning neljapäevased unenäod lähevad alati täide ning on erilise tähendusega.

Kaduneljapäev on kahaneva kuu lõpuperioodil olev vana poolkuu neljapäev. Kahaneva kuu ajal saab ära saata kõik selle, mida te oma ellu enam ei soovi. Saab ära saata haiguseid, probleeme, sündmusi, muresid ning hirme, mis teid painavad või ei teeni enam teie kõrgemat hüvangut. Kuid kõikidest neljapäevadest kõige tähtsam kaduneljapäev toetab veel eriti rituaale, mis on seotud suurpuhastuse, putukate ja näriliste hävitamises. Samuti sunniti sel päeval taanduma näiteks konnasilmadel, kael, liigsel kehakaalul ja muudel haigustel.

Väga hea aeg on teha algust dieediga, kuna see aeg annab lisajõudu vastupidada ning kuuloomise ajal on jääkainete eraldumine organismist eriti efektiivne. Lisaks karvakate, mille maha ajate ei kasva enam nii kiiresti tagasi ning konnasilmad ja soolatüükad kaovad justkui võluväel ( õige rituaali puhul ). Kuid näiteks ei ole soovitatav minna sellel päeval juuksurisse juukseid lõikama neil, kes soovivad pikki juukseid, kuna siis ei kasva juuksed nii kiiresti enam tagasi. Samas, kui sind häirib, et juuksed kiiresti kasvavad, siis peaksid minema just kaduneljapäeval juuksurisse ( näiteks mehed ).

Vana rahvatarkus ütleb nii: ” Kaduneljapäeval kaotab kõik, mida sa teed, oma väe ja võimu. ” Seega on see aeg väga hea aeg, et vabaneda kõikidest halbadest harjumustest nagu suitsetamine ja alkohool. Ka erinevaid suhteid saab edukalt lõpetada, mis ei too juba mõnda aega kasu ning tekitavad pingeid. Kuid kaduneljapäeval ei tohiks kindlasti ajada majanduslikke asju, teha uusi projekte, minna pikemaks ajaks reisile või näiteks abielluda. Siis ei ole sellele abielule loota just pikemat õnne ja õitsengut.

Kuid väga hea aeg on vabaneda ka majapidamises erinevatest parasiitidest. Kui ma laps olin, siis mu sõbranna vanaema õpetas mulle ühe rituaali, kuidas vabaneda majast prussakatest.  Ta võttis ühe tikutoosi ning pani sinna sisse oma kodust leitud 3 prussakat. Viis need siis kaduneljapäeval ristteele ja ütles ”Kaduma te peate ning minu koju te enam iial ei naase” kolm korda. Ning ma olin ise tunnistajaks sellele, et järgmisest päevast alates enam selles majapidamises ei olnud ühtegi prussakat.

Soolatüüka puhul võta niit ja seo see ümber soolatüüka. Näita seda õhtul Kuule ( kaduneljapäeval ja isegi siis kui kuu aknast ei paista ) ja ütle: ”Kallis Kuu, palun võta see soolatüügas endale”. Oluline selle juures on vaid see, et see palve või soov tuleks hingest. Minu sõbranna katsetas seda ning alates kaduneljapäevast tegi ta seda 3 õhtut järjest ja neljandal päeval enam soolatüügast ei olnud.

Väga hea aeg on ka kehakaal saada kontrolli alla. Kuid sellejaoks pead sa juba alustama päev varem ja tulemuse saamine ei toimu ilmselgelt üleöö vaid võtab veidi rohkem aega. Kui näiteks 12.10 on kaduneljapäev, siis täna 11.10 võtad sa klaasi veega ning ühe oma erilise ehte või talismani, mida sa koguaeg endaga kannad. Ükskõik millise ehte iganes. Paned selle ehte vee sisse ning lausud veele sõnad: ” Kõik see üleliigne rasv, mis on minu kehal ja ei too mulle kasu, peab kaduma, kuid toimugu kõik minu kõrgema hüvangu eesmärgil. ” lausu seda silmad kinni 3 korda ning vaimusilmas samal ajal kujutle soovitud tulemust. Need sõnad on olulised, kuna te ei soovi ka ju seda, et teist hiljem jääks järgi kont ja nahk ning et tervis oleks korras.  Nüüd pane see klaas aknalauale ning kaduneljapäeva õhtul ( 12.10 ) võta see vee seest ära. Joo vesi ära ning kanna ehet alati endaga kaasas.

Kuid räägime nüüd sellest, mis oleks kõige olulisem rituaal, mida peaks tegema igal kaduneljapäeval – see on kodupuhastamine. Üks hea omadus kaduneljapäevasel puhastusrituaalil on see, et kodu ei lähe nii kiiresti tolmuseks nagu ta muidu läheks. Kuid minu jaoks on sellel palju olulisem tähendus veel. Nimelt kaduneljapäev on parim aeg puhastada oma kodu negatiivsest energiast ning panna peale tugevad kaitsed soovimatute energiate eest. Kuid selle jaoks võta ja varu omale kohe mitu parajat tundi ehk isegi võimalusel terve päev.

Kuidas puhastada kodu energeetiliselt:

1) Kõigepealt korista terve majapidamine. Siis pese kõik põrandad ja peeglid puhtaks meresoola veega.
2) Viska kodust ära kõik see, mis on katki või mida sa enam ei kasuta –  ei vaja.
3) Pane oma kodu kõige keskmisesse või kõige läbikäidavamasse tuppa ( see on tavaliselt elutuba ) põlema kolm valget küünalt. Küünalde kõrvale pane 3 kobarat pihlakaid. Igas kobras on 7 marja. Kui sul ei ole võimalik pihlaka kobaraid saada siis pane maha kahest pihlaka oksast tehtud rist ja seo rist keskelt kinni punase puuvillase lõngaga. Võid kasutada ka kolme seleniit kristalli.
4) Suitsuta terve majapidamine läbi kas palo santo või salveiga. Alusta maja puhul kõige kõrgemalt korruselt ning liigu trepist alates päripäeva ja tule alla korrusele. Esimese korruse või korteri puhastamist alustad sa välisukse juurest ja päripäeva ning lõpuks jõuad uuesti ukse juurde tagasi.
5) Võta võimalusel kirikuküünal ( aga sobib ka mingi tavaline piklikküünal kui tõesti pole võimalik kirikuküünalt saada ) ja jälle käi läbi kõik kodus olevad nurgad ( sinna koguneb negatiivne energia ). Alusta jälle kas teisekorruse trepi juurest või välisuksest ja päripäeva.
6) Võta kelluke, tšingad või pane youtube’ist vastav mantra käima, et puhastada igas ruumis energiat. Heli ajab energia laiali ning kui see energia uuesti kokku tagasi läheb siis asetseb tee juba õigele kohale ning eelmine energeetline segadus kaob.
7) Nüüd pane igasse toanurka soolahunnikud ja peale kolm pipratera. Järgmisel päeval pühi need harjaga paberi peale ja vii õue, mata puujuure alla ( aga mitte koduhoovi ).
8) Küünlad, mis sa põlema panid ennist majapidamise keskmisesse tuppa, las põlevad lõpuni ning esemed, mis seal kõrvale asetasid ( pihlakad, pihlakast tehtud rist ja seleniidid ) aseta oma kodus erinevatesse kohtadesse ( tunde järgi ), need asuvad su majapidamist kaitsma. Rist võiks rippuda välisuksel, seleniidid olla magamistoas, voodi juures ning pihlakamarjad nendes ruumides, kus küünal ajas musta suitsu või panna akendele.

Kaitse oma kodu negatiivse energia eest:

1) Tee ümber oma maja või hoovi meresoolaga ring ja samal ajal pomise häälega: ” Ükski energia, kes teeb mulle kahju, siit läbi ei tule.”
2) Kujutle, et Universumist tuleb sinu kodu ümber suur valguse kuppel või kera, mis on sinu kodu ümber ja kust ükski negatiivne energia läbi ei saa.
3) Kui sul on korter ja soolaringi teha ei saa, siis pane välisukse liistude ja paku alla siletiterad. Akende puhul tee sama.
4) Pane mustaturmaliini kivid akna lauale ning välisukse juurde. Need ei pea silma torkama.
5) Võta  punane lõng ning tee sellest endale meelepärane nuku ning palu tal valvata oma kodu kurja ja negatiivse energia eest. Pihlaka marja ja oksi võid samuti kasutada nukuvalmistamisel. Kui nuku on valmis, siis riputa see nuku välisuksele, sissepoole.

Valgust ja armastust teile,
Ruth  –  Valguse Inglid   

Vaata ka:

henry co 3JFVNo4ukKQ unsplash

Nädala Hiina Horoskoop (26. veebruar – 3. märts 2024)

Rott (1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008) See nädal toob kaasa uusi võimalusi

love 2331486 960 720 576x560 1

Nädala armastuse horoskoop (26. veebruar – 3. märts 2024)

Jäär (21. märts – 19. aprill) Sellel nädalal on armastuse osas oodata kirglikke hetki. Kui

error: Sisu on kaitstud!