Erakorralised uudised
annie spratt S7viz8JWxwY unsplash

Talvel toataimede eest hoolitsemisel tuleb arvestada teistsuguste tingimustega.

Talvel toataimede eest hoolitsemisel tuleb arvestada teistsuguste tingimustega kui teistel aastaaegadel. Siin on mõned olulised näpunäited:

  1. Vähendage Kastmist: Talvel vajavad toataimed vähem vett, kuna nad kasvavad aeglasemalt ja õhuniiskus võib olla kõrgem. Kontrollige mulda enne kastmist; see peaks olema pealmisest kihist kuiv.

  1. Valguse Haldamine: Lühemate päevade ja vähema loomuliku valguse tõttu talvel veenduge, et teie taimed saaksid piisavalt valgust. Võib-olla peate taimi akende lähedale liigutama või kasutama kunstlikke kasvulampe.

  1. Temperatuuri Kontrollimine: Hoidke stabiilset temperatuuri ja vältige äärmuslikke külma või kuuma. Taimed ei talu hästi mustandeid ega küttekehadest liiga lähedal olemist.

  1. Õhuniiskus: Kuna küttesüsteemid võivad talvel õhku kuivatada, võib olla vajalik suurendada toataimede ümbruse õhuniiskust. Selleks võite kasutada niisutajat, asetada taimede lähedusse veega täidetud aluseid või piserdada taimi regulaarselt veega.

  1. Väetamine: Talvel tuleks väetamist vähendada või isegi peatada, kuna taimed kasvavad aeglasemalt ja vajavad vähem toitaineid.

  1. Kahjurite Kontroll: Kontrollige regulaarselt kahjurite ja haiguste märke, kuna need võivad siseruumides talvel kergemini levida.

  1. Lehtede Puhastamine: Tolm lehtedel võib vähendada taimede võimet fotosünteesida. Pühkige lehed õrnalt niiske lapiga, et eemaldada tolmu.

  1. Ümberistutamine: Kui on vaja, teostage ümberistutamine enne talve või kevade algust, kui taimed hakkavad aktiivsemalt kasvama.

Mõistmine ja nende soovituste järgimine aitab teie toataimedel talvel tervena ja õnnelikuna püsida.

Vaata ka:

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o

29.02.24 Ööpäeva liiklusinfo ja õnnetused

Eile toimus 2 liiklusõnnetust. Juhtimiselt kõrvaldati 1 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti. Liiklusõnnetused 28.02.2024 kella

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 29 veebruar 2024

Sõnn (20. aprill – 20. mai): “Arutelud sõprade, partnerite ja avalikkusega on täna edukad. Keegi

error: Sisu on kaitstud!