Erakorralised uudised
Tallinna lennujaam Kristian Kruuser 2017 2 1400x841 1

Tallinnast saab suvel otselendudega 47 sihtkohta

26. märtsil läheb lennundusmaailm üle suvisele lennugraafikule ja nii ka Tallinna lennujaam. Sel suvel on lennugraafikus otselennud Tallinnast 47 sihtkohta, neist 33 on regulaarlennud ja 14 tellimuslennud (reisikorraldajate tšarterid).

Regulaarlennud 2023 suvel

image 7
Tallinnast saab suvel otselendudega 47 sihtkohta 4

Regulaarlennud Tallinnast. Kaardilt on puudu lennud Kärdlasse ja Kuressaarde.  

Air Baltic avab sel suvel Tallinnast lennud nelja uude sihtkohta, milleks on Horvaatia sadamalinnad Dubrovnik ja Split ning otselennuga saab avastada Kreeka saartest Kreetat ja Rhodost. Uuesti on lennugraafikus Nice. Aegean taasavab otseliini Ateenasse ja SunExpress Antalyasse. SAS alustab 1. septembril lende Oslosse.

Paljud liinid saavad juurde sagedusi: Swiss lisab lende Zürichisse ja Lufthansa Münchenisse. Air Baltic lisab sagedusi Pariisi, Londoni, Berliini, Malaga ja Nice’i liinidel. SAS lisab lende Stockholmi ja Kopenhaagenisse.

Arvestada tuleb, et kohe 26. märtsist pole kõik 47 sihtkohta veel saadaval – uued sihtkohad ja lisasagedused lisanduvad järk-järgult lähikuudel. Esimene lisanduv otselennu sihtkoht on 28. märtsil SunExpressi poolt avatav Antalya, kuhu saab lennata neli korda nädalas ja kus on aprillis juba üle 20 kraadi sooja.

Tallinna Lennujaama suvise lennuplaani PDF formaadis leiab siit.

Tšarterlennud 2023 suvises lennuplaanis

image 8
Tallinnast saab suvel otselendudega 47 sihtkohta 5

Pakettreisidest on huvitavamad sihtkohad on Madeira (Funchal) ja Faro Portugalis (alates septembrist). Mõned puhkuseliinid, nagu Sharm el Sheikh ja Hurghada, toimivad kuni aprilli lõpuni.

NB! Enne pakettreisi ostmist tasub huvi tunda, mis lennufirma seda teenindab. Kurikuulsa SmartLynxi opereeritavatele lendudele tasub pileteid osta vaid siis, kui oled oma tegevuses päris kindel.

trip.ee

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop: Teisipäev, 18. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: Sauade Äss Täna tõotab tulla energiline ja inspireeriv

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 18 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna oled täis energiat ja valmis võtma vastu uusi