Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised
Tanel Padar

TÄIENDATUD: Tanel ja Gerli Padar, mis ületamatu tüli neil küll on…

Täiendus 22 märts 2024
“Fantastiliselt põnev formaat ja kiiretempoline saade – kindel soovitus minult,” jagas Gerli Padar (Parmas) oma vaimustust Instagrami loo vahendusel, kiites videoklipi postitusega oma venna etteastet “Kordumatu” galaüritusel. Gerli postitust edasi jagades lisas Tanel Padar oma Instagrami loosse tänusõnad: “Aitäh, õeke!” ( Elu24)

7.7.2024

Viimased kuu aega on rahvas pead murdnud, mis toimub Gerli ja tema noorema venna Tanel Padari suhetes. Kui ühed märkasid vennast rääkides Gerli kentsakat käitumist Kroonika meelelahutusauhindade galal, siis teised jälle seda, et Gerlit ei ole näha Taneli ja Laureni pulmapiltidelkirjutab Elu24.

,,Gerli Parmas (endine Padar) ei olnud kohal oma venna Taneli pulmas, miks?” ja ,,Lihtsalt huvitab: kas on teada, kas Gerli Padar osales oma venna pulmas või on nad ikkagi tülis? Fotodel kuskil Gerlit näha polnud.” on näited Elu24 vihjemeili potsatanud kirjadest, kus küsitakse Padarite läbisaamise kohta.

Ent esimese vihje õe ja venna väidetavalt kehvadest suhetest sai toimetus juba juuni alguses, vahetult pärast Kroonika meelelahutusauhindade galat, kus Gerli vastused reporterile tekitasid vaatajates küsimusi. Klippi saad TV3Playst vaadata minuteil 12.10-15.25.

Toimetuse päringule, kas nad siiski saavad omavahel läbi ja kui ei saa, siis mis must kass nende vahelt läbi on jooksnud, pole artikli ilmumise hetkeks kumbki vastanud.

015. aasta oktoobris eetris olnud Kanal 2 saates «5 aastat hiljem» paljastas Gerli, et nad ei ole omavahel lausa aastaid sõnagi vahetanud, kuid andis lootust suhete paranemisele. «Ma tahaks, et ta oleks mu lastele onu, mitte rokkstaar,» vahendas Gerli öeldut Kroonika.

Gerli Instagrami kontolt ei leia koos venna ega vennatütardega ühtegi jäädvustust. Taneli Instagrami kontolt leiab ainukese ühise pildi koos õe perega 2015. aasta detsembrist.

2019. aasta sügisel Kroonikale antud avameelses intervjuus tuli õe-venna suhete teema taas pinnale, kuid ka siis ei soovinud Gerli sel teemal pikemalt sõna võtta. «Minu tädiroll on väga tugevas korrelatsioonis tema onurolliga,» vastas ta vaid ja lisas, et las igaüks tõlgendagu seda ise.

Samal ajal vahendas ka sky.ee, et Gerli ja Tanel Padar ei ole aastaid lähedased olnud, tuues ka näite: 2013. aastal parodeeris Tanel saates «Su nägu kõlab tuttavalt» oma õde ja märkis, et tänu saatele on nad purustanud viimase kümne aasta rekordi ja kohtunud rohkem kui korra aastas.

Loe täispikka artiklit Elu24-st!

Vaata ka:

Taroskoop- Esmaspäev 22 aprill 2024

Täna, 22. aprillil 2. aprillil 2024, on Päike Sõnnis, tuues kaasa rahu ja tasakaalu energiat.

horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 22 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Võtke aega enda eest hoolitsemiseks ja stressi maandamiseks. Pöörake

error: Sisu on kaitstud!