Sunday , 28 November 2021
justin

TÄIENDATUD: Justin palkas advokaadi ja ütleb, et see on kohutav süüdistus. Triinu Liisi ja Justini koduvägivalda on käinud korduvalt lahendamas politsei

26.11 Täiendus

ustin vastab ajakirjanikule ja küsib artikli linki. Seejärel ütleb: „See on kohutav süüdistus ja küsin selles olukorras kindlasti juriidilist abi.“

Hetk hiljem, kui Õhtulehe reporter uurib ka Kroonikas ilmunud loo kohta, kus on Triinu Liisi kommentaarid ja tõestusmaterjalid, valitseb vaikus. „Võtan varsti teiega ühendust. Head õhtut!“ jääb ta kidakeelseks.

Justin lisab, et sel teemal ta rohkem kommentaare ei jaga, ja suunab ajakirjaniku antud küsimuses oma advokaadi poole. Veidi hiljem tulebki Õhtulehe ajakirjaniku pärimisele vastus. „Justin ei soovi hetkel küsimustele vastata. Oleks vastutustundetu kommenteerida era- ja perekonnaelu puudutavaid väiteid, mis ei ole tõendamist leidnud,“ ütleb vandeadvokaat Yaroslav Radziwill.
kustutatud on abielupaari ühine Instagrami konto @meettheleos, millel oli üle 22 000 jälgija. Tundub, et nüüd on tõesti kõik ja justkui muinasjutuna alanud armulugu on läbi saanud.

Triinu Liis: ma ei soovi seda rohkem kommenteerida!

25.11.2021

Tuntud suunamudija Triinu Liis McNairn räägib Kroonikale usaldatud videote ja piltide põhjal, millise vaimse, füüsilise ja majandusliku terrori all ta on viimased pool aastat kannatanud.
Möödunud aastal hõiskas Triinu Liis, et on tänu TikToki rakendusele leidnud endale printsi Austraaliast. Pea kolmveerand aastat olid eestlanna ja strippar Justin McNairn kaugsuhtes, kuni lõpuks jõudis austraallane mullu detsembris Eestisse. Roosiliselt alanud kooselu muutus kiiresti aga tõeliseks õudusunenäoks.

Paar otsustas abiellumisavalduse esitada kõigest päev pärast seda, kui kauaoodatud Justin oli üks hetk Eestisse saabunud. Nõnda tehti suhe ametlikuks tänavu aasta alguses, 22. jaanuaril. “Olgu öeldud, et abiellumine ei kergenda viisa saamist. Abiellusime puhtalt armastusest,” teatas Justin toona Õhtulehele.

Noorpaari suhe hakkas kiiva kiskuma juba varakevadel, kui mehe keevaline iseloom üha rohkem välja lõi. Lühikese süütenööriga Justin on vihahoos sisse peksnud uksi ning muu hulgas surunud oma naise ka vastu maad.
Videotelt nähtub, et tülisid põhjustasid näiteks salatikarp või tiiviku kokku panemine, vahel aga lihtsalt seepärast, et Triinu Liis kõnetas Justinit valel ajal. Triinu Liisi Viimsi koju on naabrid politsei välja kutsunud vähemalt neljal korral, millest ametlikus registris on kaks märget.

„Perevägivalla teateid on sealt majast tulnud kaks, üks neist 29. juunil ja teine 11. septembril,” vastas PPA pressiesindaja Annika Maksimov Kroonika infopäringule. Naabrid on kuulnud tuntud suunamudija korterist pidevat karjumist ja prõmmimist. Lõpuks sekkus ka kortermaja juhatuse esinaine, sest intsidendid muutusid juba liiga sagedasteks.

Kroonika kasutuses on videod, mida on filminud Triinu Liis ise. „Ma vihkan sind. Sina oledki minu frustratsiooni põhjus,” sõimab Justin oma abikaasat ühe tüli käigus. Telefoniga salvestatud vahejuhtumid olevat umbes kolmandik kõikidest rajudest paari vahel olnud sõnavahetustest.
Vaimne terror tipnes sellega, et Triinu Liis kolis augusti lõpus oma üürikorterist välja. Ka Justin on kaks korda nende kodust minema jalutanud. Esimene kord augustis, kui sõitis nädalavahetuseks Narva, ning teist korda nädalaks Mustamäele, et mõelda järgi, kas abielu päästa või mitte. Narvas suudles Justin teise naisega, mille ka Triinule üles tunnistas. „Jah, ta ütles, et suudles ühe kohaliku kaunitariga ja ma ka tean seda naist,” teatab Triinu Liis.

Kui Justin kolis tagasi koju ning nädal-paar oli Triinu Liisi sõnul rahulikum periood olnud, siis uued tülid lahvatasid taas septembri keskel ning päädisid seni kõige vägivaldsema episoodiga 24. oktoobri öösel vastu 25.oktoobrit.

Lisaks vaimsele ja füüsilisele vägivallale on Triinu Liisi sõnul Justin teda ka vägisi seksuaalselt ära kasutanud ning seda naisterahvale väga delikaatsel ajal.

Loe edasi:delfi.ee

Jaga

Vaata ka:

soome

Täna pühapäeval jõustuvad Soomes karmimad restoranipiirangud

Restoranides lõpeb alkoholi müük kell 17, välja arvatud juhul, kui nad nõuavad oma klientidelt koroonapassi.   Valitsus …

reis

Iisrael keelab enamikul välisturistidel riiki sisenemise

Iisrael keelab seoses koroonaviiruse uue tüve levikuga enamikul välisturistidel riiki sisenemise, vahendas laupäeval väljaanne Haaretz. …

lumi

OLULINE: Ilmateenistus andis kogu Eestile pühapäevaks tiheda lume-ja jäitevihma saju esimese taseme tormihoiatuse. Teed on väga libedad.

28.11 Lumesadu jätkub. Saartel ja rannikualadel tuiskab. Põhja-Eestis suureneb hommikul jäiteoht! Hommikul ja päeval sajab …

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o scaled

28.11 Ööüäeva liiklusinfo ja õnnetused.

Eelmise ööpäeva jooksul tabati 2 narko- ja 16 alkoholi tarvitamistunnustega mootorsõiduki juhti. Liiklusõnnetused 27.11.2021 kell …