Wednesday , 1 December 2021
astrology gc13039e90 640

Horoskoop – Reede 26 november

Jäär 21. märts – 20. aprill
Võimalik, et tunnete ennast täna ahistatuna kaaslaste poolt. Suhted kipuvad aga teravaks minema eelkõige siis, kui hakkate oma arvamust teistele peale suruma.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Teil on ebastandardne ettekujutus armastusest. Kipute kaaslast samastama iseendaga ja eeldate, et ta automaatselt suhtub asjadesse nagu teiegi.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Täna on teil tavalisest raskem oma emotsioonidele vaba voli anda. Kipute ebameeldivaid tunded enese sisse suruma, kuid selle tagajärjel võite peavalu saada.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Püüate tungida iga probleemi sisse. Töötate põhjalikult, uurides kõike sügavuti, jätmata midagi kahe silma vahele. Soodne aeg tegeleda psühholoogiaga.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Võimalik, et leiate oma elus midagi sellist, mida tahaksite muuta. Täna ongi hea päev teha algust sellisteks muudatusteks ja uuendusteks.

Neitsi 23. august – 22. september
Praegu on tõenäoliselt teie elus väsitav aeg, mil peate ennast ületama ka selliste tegevuste puhul, mis tegelikult ei tohiks rasked olla.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Võite täna pisiasjade pärast segadusse sattuda. Liigsest konservatiivsusest tulenevalt on teil teiste inimestega raske koostööd teha. Hea päev suurpuhastuseks.
Skorpion 24. oktoober – 22. november
Võimalik, et peate täna mõne oma minevikus tehtud vea pärast vastust andma. Enne, kui ennast kohe õigustama hakkate, püüdke olukorda objektiivselt hinnata.

Ambur 23. november – 21. detsember
Püüate täna iga hinna eest esimest viiulit mängida ning olla teistest peajagu üle. Kuid teil on oht oma võimeid ülehinnata ja seetõttu häbisse jääda.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Püüdke armastada elusolendeid võrdselt, saage aru, et algselt pole keegi teistest parem. Suhtuge austusega nii endasse kui ka oma kaaslastesse.
Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Püüdke hoolikalt vältida tahumatut ja agressiivset käitumist ning hoolimatut suhtumist oma kaaslaste suhtes. Tegelege oma sisemiste egoprobleemidega!

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Pääsete kergesti teiste inimestega samale lainepikkusele ja leiate vaistlikult õiged sõbrad. Hea aeg uute suhete loomiseks nii tööasjus kui eraelus.

Jaga

Vaata ka:

new years day g2316cafa6 640

HOROSKOOP aastaks 2022, kõikidele Tähtkujudele

LÕVI – horoskoop 2022. aastaks Lõvid on helded ja avatud meelega. Nad hoolivad oma sõpradest …

Eaten Alive

Millised on uue 13 tähtkuju Maokandja isikuomadused?

Maokandja ei ole just kõige uuem tähtkuju – esimest korda mainiti teda juba 2011. Aastal. …

sonn

Kuidas Sõnni südant võita?

Sõnni südame võidad kergesti, kui teed talle tema lemmiksööki. Taustaks pane mängima mahe muusika ja …

love

Sinu Sodiaagimärk näitab ära, milline partner sa oled.

ROTT — Rott on kirglik armastaja, kelle tunded on tihti nii sügavad, et neid on …