Esmaspäev , 4 detsember 2023
sadness opportunity
Blocking the sunset on a perfect afternoon

Tähemärgid – Kuidas üle saada murtud südamest?

Jäär

Sa armastad tuliselt ja hooletu kirega, pärast suhte lõppu taastud sa üsna kiirelt. Su seiklustealdis suhtumine teeb uue partneri leidmise lihtsamaks, kirjutab Higher Perspective.

Sõnn

Kui sa kaotad lähedase inimese, langed sa tumedate mõtete küüsi, millest on raske lahti saada. Su jäärapäine iseloom teeb edasiliikumise raskeks. Et leida uut suhet, pead sa vanast lahti ütlema ning mitte järgmises inimeses samu omadusi otsima.

Kaksikud

Sul on alati valikuid, vahel pead sa lihtsalt hoolikamalt vaatama. Ka sinu tähemärgi esindaja taastub suhte lõppemisest üsna kerge vaevaga, sul on oskus neid asju mitte üleliia isiklikult võtta.

Vähk

Kui suhe lõppeb, elad sa seda läbi sodiaagi esindajatest kõige hullemini. Kuna sa armastad alati sügavalt ja hingega, tunned sa ka lõppemise valu ääretult teravalt. Südamevalust üle saamiseks püüa armastada iseend.

Lõvi

Sa kipud eeldama, et maailm kohaneb sinu järgi, mitte vastupidi. Sa hakkad mossitama, kui avastad, et nii ei olegi. Leia taas üles elevus tuleviku suhtes ning jäta meelde, et sa oled enamat kui oma suhete summa.

Neitsi

Sa keskendud lõpule juba enne, kui see käes on, mistõttu sa ainult ohkad kergelt, kui paratamatus lõpuks saabub. Keskendu iseenda õnnele, hoia end tegevuses ja küll aeg parandab kõik haavad.

Vaata ka:

kool

Hariduskriis tõusmas: Õpetajate Liit kaalub streiki väikese palgatõusu tõttu

Haridustöötajate liidu juht Reemo Voltri väljendas pettumust valitsuse ettepanekus õpetajate töötasu alammäära tõstmiseks, mis on

53375637440 2d53fe1d3c c

Välisminister Margus Tsahkna Londonis: Venemaa peab tasuma Ukrainas tekitatud kahju eest

Välisminister Margus Tsahkna viibib 4.–5. detsembril kahepäevasel visiidil Londonis, mille käigus ta kohtus täna oma

error: Sisu on kaitstud!