Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
surm

Tähemärgid: kuidas sa eelmises elus surid ja mida sellest praeguses elus õppida?

Tähemärgid: kuidas sa eelmises elus surid ja mida sellest praeguses elus õppida?

Jäär
Jäär on väga impulsiivne tähemärk, mis tähendab, et eelmises elus suri ta suure tõenäosusega järjekordsesse seiklusse tormates. Jäärad on ka kirglikud armastajad, mistõttu võis olla, et surm saabus kiremõrva tagajärjel. Armukadedusest pimestatuna võivad need inimesed teha meeleheitlikke samme, mis võivad saada lõpus karistatud.

Astroloogi nõuanne: pika ea saladuseks on mõõdukus ja läbimõeldud sammud.

Sõnn
Sõnne ülistatakse kui kõvasid töörügajaid, mistõttu võis ka eelmises elus saabuda surm kurnatuseni töötamise tagajärjel. Üldiselt aga elasid enamik Sõnne eelmises elus pikalt ja surid vanadusse, kuna nad väldivad ekstreemsusi.

Astroloogi nõuanne: sul on suur šanss surra vanadusse. Ära unusta puhata!

Kaksikud
Oma terava keele tõttu koguvad Kaksikud vaenlasi, seega võis ka eelmine elu lõppeda vaenlase käe läbi. Kuna neid juhib Merkuur ja nad on väga seiklushimulised, viis elutee neid ehk ka sõdadesse, nad võisid hukkuda kolonialistide käe läbi või ka bordellis, bandiitide ja seiklejate keskel.

Astroloogi nõuanne: kui sa tahad kauem elada, püüa oma suu kinni hoida. Tea oma piire ja ära mine kaasa ohtlike seiklustega.

Vähk
Vähid on nii selles elus kui ka eelmises pühendunud inimeste aitamisele. Nii võis ta saada hukka vees, päästes uppuvat inimest või põlevas majas, kui ta kandis välja lämbuvaid ohvreid. Vähk on alati valmis end teiste nimel ohvriks tooma.

Astroloogi nõuanne: enne kellelegi appi tormamist ole kindel oma võimetes. Ühtlasi lõpeta inimeste pimesi usaldamine.

Lõvi
Lõvid on säravad isiksused, mis tähendab, et eelmises elus võisid nad surra kangelaslikult, täites tähtsat ülesannet. Ka võis ta hukkuda, kaitstes oma tõde ja inimesi enda ümber. Igal juhul on sel teravakeelsel ja temperamentsel inimesel raske kaua elada.

Astroloogi nõuanne: Lõvid ei kuula kellegi nõu ja lähevad oma teed. See tähendab, et vaid universum teab, palju on neile elada antud ja kus nad lõpetavad.

Neitsi
Eelmises elus püüdis Neitsi ronida kõrgustesse, et saavutada heakskiit ja hiilgus. Seetõttu ei elanud nad ka ilmselt kaua, ronides mäetippu või püüdes üksinda ookeani ületada. Oma võitlushimu tõttu võis elutee otsa saada ka tugevama vastasega duelli sattudes.

Astroloogi nõuanne: pikaealisuse saladus on mõistusega tunnetest üle olemine. Pea meeles, et oma suurim rivaal oled sa ise. Lõpeta teistega võistlemine.

Kaalud
Kaalud peavad end teistest targemateks. Minevikus on nad hõlpsasti konflikte ja ohtlikke olukordi vältinud, mis aitas neil ka kauem elada. Samas võis kurvalt lõppeda Kaalude tahtmatus külastada arste ning uskumus iseenda võimesse end aidata. Suure tõenäosusega suri ta haigusse, kuna ei läinud õigel ajal doktori juurde.

Astroloogi nõuanne: ära pea end teistest targemaks. Kanna oma tervise eest hoolt, see aitab sul kauem elada.

Skorpion
Suure tõenäosusega mängisid Skorpionid mustade jõududega ja mässisid end tumedatesse afääridesse, mis neile lõpuks kurvalt lõppesid. Ära alahinda Skorpioni oskust tulega mängida, on ka võimalik, et Skorpion hukkus inimese käe läbi, keda ta tagajärgedele mõtlemata alandas.

Astroloogi nõuanne: su elu pikkus ei sõltu mitte ainult tervisest, vaid ka sellest, kuidas sa kaasinimestesse suhtud. Ole lahkem ja elad kauem!

Ambur
Rahutu Ambur ei surnud ilmselt vanadusse. Ta sai hukka kaugel maal mõnel avastusretkel. On ka teine, vähemromantiline lõpuvariant: ta lõpetas oma elu vanglas või siis sai hukka kuritöös.

Astroloogi nõuanne: Ambur peab mõistma, et kõik teod siin ilmas saavad tasutud. Selle teadmisega on elu kergem ja pikem.


Kaljukits

Kaljukitsed on säästlikud inimesed, mistõttu võis ta hukkuda inimese käe läbi, kes ihkas tema varandust. Kui aga need Saturni lapsed bandiitidest pääsesid, elasid nad kõrge eani ja surid igavusse. Vana ja tigeda Kaljukitsega on lihtsalt võimatu läbi saada.

Astroloogi nõuanne: kui sa sead endale eesmärgiks inimesi aidata ja nende vastu lahkem olla, lisad oma elule vähemalt kümme aastat.

Veevalaja
Veevalaja, kes on luuüdini mässaja, suri ilmselt barrikaadidel, võideldes oma ideede eest, mis aitavad tervet inimkonda. On ka võimalik, et huku tõi banaalne hooletus, kuna Veevalaja ei kandnud enda eest hoolt ning sai oma järjekordselt retkel külge mõne (sugu)haiguse.

Astroloogi nõuanne: kui sa kannad enda eest hoolt, siis on garanteeritud ka õnnelik ja haigustevaba elu, ning sa saad oma olemasoluga lähedasi veel kaua õnnistada.

Kalad

Depressiivse loomuga Kalad võisid eelmises elus käe omaenda elu külge panna, kui armastus lõppes õnnetult. On ka võimalik, et Kalade elu lõppes müstilisel kombel, kuna nad usuvad maagiasse ning on pühendunud nõiasaladuste õppijad. On ka variant, et Kalad surid vägivallateo tagajärjel, kuna nende loomus tõmbab ligi agressiivseid inimesi.

Astroloogi nõuanne: proovi elu nautida ja usu enda jõusse! Positiivsus mitte ainult ei lisa elule kvaliteeti, vaid ka pikendab seda.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!