Wednesday , 24 July 2024
Erakorralised uudised
DALL·E 2023 12 06 12.04.02 A vibrant and mystical collage representing the abundance in December 2023 for six zodiac signs Sagittarius Capricorn Aquarius Pisces Aries and
www.minuaeg.com

Tähemärgid, kelle sõprussuhted muutuvad kolmapäeval 19.06.2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Kolmapäev võib tuua Jääradele intensiivseid ja kirglikke sõprussuhteid. Nad võivad olla eriti avatud uutele sõprustele või sügavamatele vestlustele olemasolevate sõpradega. Jääradele võib see päev anda võimaluse näidata oma juhtimisoskusi ja innustada teisi.

Sõnn (20. aprill – 20. mai): Sõnnid võivad olla kolmapäeval veidi tagasihoidlikumad ja keskendunud olemasolevatele sõprussuhetele. Nad hindavad stabiilsust ja sügavust suhetes ning võivad olla valmis toetama oma sõpru praktiliste nõuannete ja kindlusega.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni): Kaksikud võivad kolmapäeval olla eriti suhtlemisaldis ja uudishimulik. Nad võivad olla huvitatud uute sõprussuhete loomisest või olemasolevate sidemete süvendamisest läbi huvitavate vestluste ja ideede vahetamise.

Vähk (21. juuni – 22. juuli): Vähid võivad olla kolmapäeval eriti tundlikud ja hoolivad oma sõprade suhtes. Nad võivad olla valmis pakkuma emotsionaalset tuge ja sügavamat sidet neile, keda nad peavad lähedasteks sõpradeks.

Lõvi (23. juuli – 22. august): Lõvid võivad kolmapäeval olla eriti seltskondlikud ja tähelepanu keskmes. Neil võib olla võimalus näidata oma soojust ja heldust sõpradele ning võib-olla ka juhtida sõpruskonna tegevusi.

Neitsi (23. august – 22. september): Neitsid võivad olla kolmapäeval praktilised ja analüütilised oma sõprussuhete suhtes. Nad võivad keskenduda sellele, kuidas oma sõpru toetada ja aidata läbi oma organiseerimisvõime ja praktiliste lahenduste pakkumise.

Kaalud (23. september – 22. oktoober): Kolmapäeval võivad Kaalud olla eriti rahumeelsed ja koostööaldis. Nad võivad olla valmis vältima konflikte ja pakkuma tasakaalustatud vaatepunkti sõprussuhetes ning võib-olla ka uute sõprussuhete loomisel.

Skorpion (23. oktoober – 21. november): Skorpionid võivad olla kolmapäeval eriti kirglikud ja intensiivsed oma sõprussuhetes. Nad võivad olla valmis avama oma sügavamaid tundeid ja jagama intiimsemaid mõtteid lähimate sõpradega.

Ambur (22. november – 21. detsember): Amburid võivad olla kolmapäeval seikluslikud ja avatud uutele kogemustele koos sõpradega. Nad võivad olla valmis plaanima spontaanseid tegevusi või reise ning pakkuma oma sõpradele inspiratsiooni ja optimismi.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar): Kaljukitsed võivad olla kolmapäeval pühendunud ja vastutustundlikud oma sõprussuhetes. Nad võivad olla valmis toetama oma sõpru pikaajaliste eesmärkide saavutamisel ja pakkuma praktilist nõu.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar): Veevalajad võivad olla kolmapäeval eriti sõltumatud ja originaalsed oma sõprussuhetes. Nad võivad olla huvitatud uute ideede ja vaadete jagamisest ning võivad olla valmis toetama oma sõpru nende unikaalsuse tunnustamisel.

Kalad (19. veebruar – 20. märts): Kolmapäeval võivad Kalad olla eriti empaatilised ja intuitiivsed oma sõprussuhetes. Nad võivad olla valmis pakkuma emotsionaalset tuge ja looma sügavamat sidet oma lähimate sõpradega.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Valitsus andis Riigikogu ees ametivande

Valitsus andis täna Riigikogu ees ametivande ja astus ametisse. Suulise ametivande andis peaminister Kristen Michal

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Transpordiameti ja Politsei- ja Piirivalveameti Pärnu jõe ühisreid tuvastas mitmeid rikkumisi

Transpordiameti väikelaevade üksuse inspektorid tegid koos Politsei- ja Piirivalveameti veepatrulliga eelmisel laupäeval Pärnu jõel ühisreidi