angry woman 1

Tähemärgid ja lahkuminek – vaata kui pööraselt Teie eks käitub pärast lahkuminekut

Kas soovite teada, mida võib oodata teie endiselt partnerilt pärast lahkuminekut? Järgnevalt on esitatud sodiaagimärgid, mis on järjestatud selle järgi, kui pööraselt nad suhte lõppedes käituvad. Pöidlad pihku, et teie partner oleks mõistlik!

 Jäär

Teil on vedanud, et teie endine partner on Jäär! Miks? Kuna tüüpiline Jäär on alati rahulik, ei näita kunagi tugevalt emotsioone ega korralda stseene. Jäär ütleb lihtsalt: „Olgu, mis seal ikka, ela oma elu nagu tahad ja mina teen sama!“ Suurepärane, kas pole? Tegelikult mitte nii väga, kui ootate, et ta teie suhte lõppemise tõttu kasvõi veidi kurbust välja näitaks. Jäär on kahtlemata kurb, kuid ta lihtsalt ei näita seda kellelegi välja.

 Veevalaja

Võite kindel olla, et Veevalajast endine partner ei tekita teile pärast lahkuminekut mingeid probleeme. Ta on äärmiselt kurb ega suuda oma emotsioone varjata, kuid ta leinab oma kaotatud armastust omaette, lastes teil oma eluga ralulikult edasi minna. Seega ei mingit muret, võib-olla ainult veidi, kui olete äärmiselt kaastundlik inimene, kuna murtud südamega endise partneri nägemine põhjustab ka teile kannatusi.

Ambur

Tema esmareaktsioon lahkuminekule ei ole tagasihoidlik, kuna ta on kindlasti väga pahane ja emotsionaalne. Kuid Amburist endise partneri puhul on hea uudis see, et tema pahameel asendub kiiresti uue elueesmäri otsimisega, mistõttu ei tülita ta teid pärast suhte lõppemist eriti kaua. Kui kohtate teda vaid paar nädalat pärast lahkuminekut, ei saa te ilmselt arugi, et ta oleks teie lahkuminekust üldse haavatud olnud.
Kaalud

Tüüpiline Kaalud on väga emotsionaalne, mistõttu pole imestada, et ta lahkuminekut üsna raskelt üle elab. Ta võib tunda, et tema elu on läbi, kuid oma uhkuse tõttu ei tülita ta teid mitte millegagi. Ta võib oma viha välja valada ja teist halvasti rääkida, kuid ainult oma lähimatele sõpradele, mitte kunagi teile või avalikult. Seega peaks teie lahkuminek mööduma võrdlemisi lihtsalt ja teie Kaaludest endine partner läheb peagi oma eluga edasi, unustades teie armusuhte täielikult.

Sõnn

Sõnn peaks võib-olla olema siin järjestuses rohkem allpool, kuid tema tagasihoidlik olemas takistab tal pärast lahkuminekut oma viha välja valamast. Kuid ärge laske end eksitada: teie Sõnnist endine partner on pärast suhte lõppemist äärmiselt vihane ja löödud, ta lihtsalt ei näita seda välja – ei teile ega kellelegi teisele. Kuigi see on suurepärane, hoides ära ebameeldivad avalikud stseenid, on see teatud mõttes ka halb, kuna teil pole mingit võimalust sõpradeks jääda (või hiljem sõpradeks saada).

 Vähk

Vähk on lahkumineku korral kõige neutraalsem: ta ei lähe küll päris pööraseks, kuid ta ei lase sind ka kergelt minema. Ta on väga emotsionaalne, kuid leiab lohutust oma sõprade ja pere seltsis aega veetes, mistõttu on oodata vaid väiksemaid konflikte esimese paari nädala jooksul pärast lahkuminekut. Kuid te jääte talle alatiseks meelde, kuigi ta teid enam ei armasta.
 Kaljukits

Kaljukits võib olla suhte lõppemise korral maruvihane, kuid tõenäoliselt ei tekita ta teile probleeme. Vähemalt mitte suuri probleeme – võite oodata väiksemaid stseene, vimma ja kaebusi, kuna ta proovib lahkuminekut töödelda ning analüüsida, mis täpsemalt valesti läks, kuid teil on võimalus jääda sõradeks, kui olete kõigi tema kommentaaride ja küsimuste osas kannatlik.

 Kaksikud

Nüüd hakkame jõudma järjestuses allapoole, seega võite oodata halbu uudiseid seoses oma endise partneri käitumisega pärast lahkuminekut. Teie Kaksikutest endine partner teeb rumalusi, see on täiesti kindel! Kuid võite kindel olla, et ta ei tee seda eesmärgiga teile haiget teha – ta lihtsalt ei tea, kuidas oma eluga üksi edasi minna. Ta võib proovida teiega paari esimese nädala ja kuu jooksul pärast lahkuminekut ära leppida (olenemata sellest, kes suhtele lõpu tegi), mistõttu olge valmis oma seisukohale kindlaks jääma.

Kalad

Kaladega ei tasu pärast lahkuminekut tegemist teha. Kalad võivad olla suhte lõppemisel väga dramaatilised, ehk proovige olla valmis ootamatusteks – hilisõhtused üllatusvisiidid, imelikud tekstsõnumid kell 02.00 öösel ja teie täielik ignoreerimine juhuslikul kohtumisel on vaid mõned imelikud teod teie Kaladest endise partneri nimekirjas. Parim viis temaga tegelemiseks pärast lahkuminekut on temaga rahulikult vestelda, kui ta seda vajab, ja ta peaks lõpuks oma eluga edasi minema

Neitsi

Neitsiga suhtes olemine on suurepärane, kuid selle suhte lõpetamine kahjumiks mitte. Neitsi puhul on probleemiks see, et ta kiindub väga tugevalt partnerisse ja lahkuminek tekitab tema elus kaose. Võite oodata temalt rohkelt ausat tagasisidet ja proovige jääda rahulikuks isegi juhul, kui ta räägib täiesti segast juttu. Neitsi on kurikuulus ülemõtleja, mistõttu on täiesti loomulik, et proovib leida lahendust teie lahkuminekule, isegi kui selleks lahendus puudub (või kui midagi polegi vaja lahendada). Selle lahkuminekuga ühele poole saamine võib aega võtta.

Lõvi

Sellega on loood halvad. Lõvist endise partneriga on pärast lahkuminekut väga raske tegeleda. Tema ego saab tugeva löögi, kui suhte lõpetajaks olete teie, mistõttu käitub ta teiega vaenulikult. Aga kui tema soovib lahku minna, siis on parem ta võimalikult kiiresti unustada, kuna Lõvi ei paku teile kindlasti mingit lohutust või sõprust. Lõvi on seisukohal, mis tehtud see tehtud.

Skorpion

Kui olete juba kunagi olnud suhtes Skorpioniga, siis ei tule see teile vist üllatusena? Skorpion on kahtlemata lahkuminekute keeruliseks muutmise meister, seega olge valmis rasketeks aegadeks. Mida võib oodata? Kõike alates vandumisest, manipuleerimisest ja tagarääkimisest kuni avalikult mõnitamise ja teie elu üldiselt keeruliseks tegemiseni mõneks ajaks. Kui see teid lohutab, siis teadke, et ta teeb neid rumalusi vaid selleks, et teie suhe oli talle tähtis ja ta ei suuda ette kujutada elu ilma teieta. Kuid isegi tema kibestumus möödub kunagi ja teist võivad ükskord saada head sõbrad.

Vaata ka:

53802066301 c997613a1f c

Kaja Kallas: välisoperatsioonidel osalenud Eesti kaitseväelaste ja kaitseliitlaste professionaalsus näitab, et meid saab usaldada

Peaminister Kaja Kallas tänas täna Stenbocki majas toimunud vastuvõtul välisoperatsioonidel osalenud kaitseväelasi ja kaitseliitlasi, tunnustades

horoskoop numbrid

Tervise ja Heaolu Horoskoop – Neljapäev, 20. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna on oluline kuulata oma keha ja mitte ületada