Friday , 28 January 2022
collin armstrong 8FxJi5wuwKc unsplash scaled

T​artu Prismas kasutati maskita kliendi peal jõudu.

Laupäeva hilisõhtul Tartus Sõbra Prismat külastanud noormees sattus nägema enda sõnul mõistmatut olukorda. «Selle asemel, et kliendiga rahulikult rääkida ja mask anda, tiriti ta jõuga turvaruumi,» kirjeldas tartlane. Prisma sõnul aga päris nii ei olnud.

Möödunud nädalavahetusel sõpradega Tartus asuvas Sõbra Prismas käinud Rasmus kirjeldas Elu24-le juhtumit, mis jäi noormehele mõistmatuks. «Selle olukorra oleks saanud ju palju sõbralikumalt ja rahumeelsemalt lahendada,» nentis ta.

«Umbes kella 23 ajal käisime sõpradega Prismas. Kassasse liikudes nägime turvameest, kes käitus üsna karmilt kliendiga, kellel oli mask nina all.» Kuigi avalikus siseruumis kehtib maskikohustus, on Rasmus siiani üllatunud, kui närviliselt turvamees käitus. «Selle asemel, et tulla kliendi juurde ja rahulikult öelda, et ta maski korralikult ette paneks, hakkas ta päris karmi tooniga karjuma ja proovis kliendilt käest kinni haarata.»

Loe edasi:postimees.ee

Jaga

Vaata ka:

4 1

Maksu- ja Tolliameti (MTA) töötajad tabasid laupäeval, 22.01 Luhamaa piiripunktis 900 780 maksumärkideta sigaretti „SENATOR“.

22. jaanuaril kell 18.30 peeti Luhamaa piiripunktis kinni Venemaalt saabunud haagisega veoauto. Tollikontrolli käigus avastati …

vanain

Lapselaps ei ole edaspidi kohustatud tasuma vanavanema hoolduse eest

„Eesti riik panustab praegu pikaajalisse hooldusesse kaks korda vähem kui meiega samal arengutasemel olevad riigid. …

lukasenka

Valgevene president Aleksandr Lukašenka ähvardas sõja korral Baltimaid riikluse kaotamisega

Valgevene autokraatne president Aleksandr Lukašenka kuulutas reedel, et sõja puhkemise korral kaotavad Baltimaad omariikluse. “Hoidku …

lumetorm

OLULINE: Ilmateenistus andis kogu Eestile esimese taseme tuule, lume ja tuisutormi hoiatuse.

Reede – 28.01 lumi, lörts, tuisk. Tihe sadu ja tuisk piiravad nähtavust. Põhjatuul ulatub mandril …