Erakorralised uudised
suvemuuseum

Suvemuuseum Nõmme Majas

Nõmme Muuseumi eksponaadid rändavad riiulitelt ja vitriinkappidest uudistajatele lähemale. Kui muidu pääses Nõmme Muuseumisse muuseumipühapäevadel, siis suvekuudel neid ei toimu ja selle asemel on põnevaid ajaloolisi leide võimalik näha kõikidel tööpäevadel Nõmme Maja (Valdeku 13) infosaalis.

„Suviseks perioodiks oleme osa eksponaatidest toonud linnaosavalitsuse infosaali, et muuseumile rohkem tähelepanu tõmmata,“ sõnas linnaosavanem Karmo Kuri. Päevavalgele tuuakse aastakümneid hoolega hoitud mälestusesemed ja leiud nõmmekate kodudest. Uudistama saab tulla näiteks Nõmme vanu linnakaarte, rahatähti, arstiriistasid ja meditsiinitarvikuid, majapidamis- ja köögiriistu, erinevaid plekkpurke ja suitsupakke ning palju muud põnevat.

„Oleme muuseumipühapäevade korraldamisega aktiveerinud Nõmme muuseumi tegevust. Sügisest on plaanis muuseumi veelgi tihedamalt avada. Sügava kummarduse soovin teha Piret Loidele, kes eelmisel aastal Nõmmel esimesse klassi läinud õpilastele muuseumisse ekskursioonid läbi viis. Soov on sellest noortele nõmmekatele traditsioon kujundada,“ lisas Kuri.

Juulis ja augustis muuseumipühapäevi Nõmme Muuseumis ei toimu. Suvemuuseum Nõmme Maja infosaalis on avatud E 8.15-18, T-N 8.15-17, R 8.15-16.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Sel suvel kandideeris SEB praktikaprogrammi Youth LAB 2374 noort

Sel suvel tähistas SEB juba seitsmendat aastat, mil alustas noorte praktikaprogramm Youth LAB, mis  pakub

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Maksekeskus AS sai krediidivahendaja tegevusloa

Finantsinspektsioon andis esmaspäeval, 22. juulil Maksekeskus AS-le krediidivahendaja tegevusloa, mis annab ettevõttele õiguse vahendada tarbijale