Wednesday , 19 June 2024
Erakorralised uudised
Allalaaditud fail

Suur Jaanipäeva horoskoop

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Sulle meeldib olla peo keskpunkt ja Jaanipäeva pidustused on ideaalne aeg näidata oma energiat ja entusiasmi. Oota palju naeru ja põnevust, aga pea meeles ka rahulikult võtta ja mitte üle pingutada.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Sa hindad häid toite ja head seltskonda, ning Jaanipäeva grilliõhtu on täpselt see, mida vajad. Naudi rahulikku aega lähedastega ja leia võimalus lõõgastuda ning nautida suveõhtut.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Sa oled alati valmis seiklusteks ja uute inimestega tutvumiseks. Jaanipäev toob sulle võimaluse suhelda ja leida uusi sõpru. Ole avatud ja uudishimulik, sest ees ootavad huvitavad vestlused.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Jaanipäev on sinu jaoks suurepärane aeg pereringis aja veetmiseks. Ole valmis jagama nostalgilisi lugusid ja looma uusi mälestusi. Tee kindlaks, et sul on kodus mõnus ja turvaline õhkkond.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Sinu sära ja karisma tõmbavad inimesi ligi. Jaanipäeva lõkke ääres oled sina see, kes hoiab kõikide meeleolu üleval. Naudi tähelepanu, aga lase ka teistel sõna sekka öelda.

Neitsi (23. august – 22. september)

Sulle meeldib, kui kõik on korralikult planeeritud ja Jaanipäeva tähistamine ei ole erand. Võta ette korraldaja roll ja naudi oma töö vilju, kuid ära unusta lõõgastuda ja lõbutseda.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Harmoonia ja tasakaal on sinu jaoks olulised ning Jaanipäev on ideaalne aeg nautida loodust ja head seltskonda. Leia aega rahulikuks jalutuskäiguks või mediteerimiseks looduses.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Jaanipäev võib sinu jaoks tuua sügavaid emotsioone ja intensiivseid vestlusi. Ole avatud oma tunnete jagamisele ja kuula ka teisi. Võid avastada midagi uut enda või oma lähedaste kohta.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Seikluslik ja vabadust armastav Ambur naudib Jaanipäeva võimalusi uurida uusi kohti ja osaleda aktiivsetes tegevustes. Võta ette matk või sõida jalgrattaga, et avastada uusi kohti.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Töö ja kohustused on alati sinu mõtteis, aga Jaanipäeval võta hetk, et lõõgastuda ja nautida saavutatud tulemusi. Luba endale veidi lõbu ja seltskonda, see annab uut energiat edaspidiseks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Sulle meeldib katsetada ja olla ainulaadne. Jaanipäev on ideaalne aeg tutvustada oma loomingulisi ideid ja korraldada midagi teistsugust. Ole avatud uutele kogemustele ja jaga oma ideid sõpradega.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Unistav ja tundlik Kalad naudib Jaanipäeva rahulikku ja romantilist atmosfääri. Leia aeg, et olla looduses ja mediteerida. Võid leida inspiratsiooni ja rahu, mida oled otsinud.

Loodan, et see horoskoop toob sulle rõõmu ja põnevust Jaanipäeva tähistamiseks!

Vaata ka:

lennuk

Riia lennujaama lähedal kadus lennuk radarilt ja tegi hädamaandumise.

Läti rahvusringhäälingu teatel kadus Iia lennujaama lähedal lennuk radarilt. Viimati registreeriti lennuk radaril nelja kilomeetri

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Riigikogu võttis vastu lisaeelarve seaduse

Riigikogu võttis täiendaval istungil vastu neli seadust. Valitsuse algatatud riigi 2024. aasta lisaeelarve seaduse (456