Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
https cdn.cnn .com cnnnext dam assets 230119153344 20230119 lunar new year zodiac rabbit illo

SUUR HIINA JÄNESEAASTA HOROSKOOP 2023

Hiina horoskoobi järgi ennustab jäneseaasta 2023 heade lootuste aastat. Uuri Hiina horoskoobis, milline sa oled ja loe ennustust 22.1. algavaks jäneseaastaks!

Hiina uut aastat tähistatakse tänavu alates 22. jaanuarist, mil pered ja sõbrad kogunevad, et tähistada kahe nädala jooksul valitsuskepi muutumist Tiigri tähemärgist Jänese märgiks. Hiina kultuuris sümboliseerib jänes pikaealisust, rahu ja edu – 2023. aastat ennustatakse hea lootuse aastaks.

Tänavune valitseja Jänes esindab vee elementi, mis peegeldab sisemist rahu ja tarkust otsuste tegemisel Hiina taeva teistele tähemärkidele.

Hiina horoskoobi järgi on jäneseaasta 2023 paljude sodiaagimärkide jaoks täis muutusi. Samas täituvad paljud pikaajalised unistused. Uuri Hiina horoskoobis, milline sa oled ja loe ennustust 22.1. algavaks jäneseaastaks!

Mis on sinu sodiaagiloom?
Hiina horoskoobis on sünniaasta oluline, kuid loomamärk määratakse lõplikult Hiina kuukalendri järgi. Kui teie sünnipäev langeb aasta algusesse, peaksite olema ettevaatlik omale sodiaagilooma taotlemisel.

Hiina horoskoop 2023 – ROTT

Rott – sünniaastad: 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008
Nõuanne aastaks 2023: “Las kannatlikkusel enne minna.”
Hiina sodiaagiloomamärkidest on esimene särtsakas Rott, kellele jäneseaasta pakub ohtralt nii õnnelikke kohtumisi kui ka ohtlikke ahvatlusi.

Jänese aastal 2023 on suhtlusringkondades tõusmas Roti täht, mis paneb Roti veelgi rohkem elujõudu ja energiat sumisema. Ka tööelus on lubatud saavutustest rõõmu tunda. Praegusel töökohal ronib Rotta kui loomult intelligentne probleemide lahendaja kiiresti hierarhiaredelil. Kui Rotil tekib isu uuele töökohale vahetada, siis sel aastal on tuuled selleks soodsad. Julgeid samme tuleks astuda ka palgatõusudega seotud aruteludes.

Rahuarmastava valitseja Jänese aastal tugevnevad ja paranevad Roti suhted lähedaste inimestega. Kannatlikkus on kiirelt liikuvale Rotile endiselt trump, eriti suve eel tuleks konflikte lähedastega eemalt vältida. Ka tööst tulenev võimalik stress tuleks jätta töökohale. Rahaliselt nõuab 2023. aasta täpsust Rotalt, kes on kergesti kalduv liigsele optimismile, eriti mis puudutab investeeringute tegemist ja raha laenamist. Kõik ei lähene sel aastal Rattale puhta jahuga kotis!

Suhtes elava Roti jaoks tähendab jäneseaasta tasakaalukat ja head aega. Tõenäoliselt märkab Rott lähikuudel, et nende elukaaslane hakkab senisest rohkem tegelema väikeste igapäevaste asjadega, mis suurendab Roti heaolu ja õnnetunnet. Rott, kes tavaliselt armastab pidutseda, võib üha sagedamini leida end kodusoojusest. Roti märgi all sündinutel, kes alles otsivad seda õiget, nõuab jäneseaasta taas kannatust. Kõige huvitavamad kohtumised toimuvad alles 2023. aasta lõpus.

Küülikuaastal saab Rotile kasu tema aktiivne olemus, mis aitab tal vormis püsida ja säilitada vastupidavust võimalikele haigustele. Rota kõige tõenäolisemaks probleemiks on stress, mille vastu on ka treenimine hea relv. Eriti aasta alguses peaks Rott tähelepanelikult kuulama oma keha sõnumeid ja käituma vastavalt.

Roti skoor 2023. aastal: 5/10

Hiina horoskoop 2023 – SÕNN

Sõnn – sünniaastad: 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009
Nõuanne aastaks 2023: “Hoia ohjad enesekindlalt kinni.”
Roti tähemärki järgiv Sõnn on tuntud oma usaldusväärse ja kannatliku olemuse poolest. Maalähedase Küüliku valitsemisajal aastal 2023 on Sõnnil luba sügavalt sisse hingata ja eelseisvate kuude enesekindlalt vastu võtta. Uudne rahulikkus, lõõgastus ja enesega rahulolu loovad hea tasakaalu ja taganttuule nii Härä tööelus kui ka inimestevahelistes suhetes.

Jänese-aastal võivad Sõnnid näha nende paljude eesmärkide täitumist paljudes erinevates eluvaldkondades. Tuleb väljasõite, uusi projekte, aga ka senisest sisukamat aega lähedastega. Sõnniaastal sündinutele, kes on suhtes, võivad juuni ja juuli esitada väljakutseid, kuid kogu aasta jooksul on kooselu varjutatud abikaasadevahelise rahu ja lugupidamisega. Paaridele pakub jäneseaasta head aega uue ühise hobi kaalumiseks suhte tugevdamiseks.

Nende suhtes ei pea Sõnn kartma võimalikke tulevasi arutelusid, mis võivad olla seotud teise kohta või välismaale kolimisega. Ka jäneseaastal tuleb Sõnnile kasuks nende loomulik kannatlikkus ja kompromissidele paindumine, kui see on soodsa tulemuse saavutamise eelduseks.

2023. aastal võivad üksikud pullid julgelt oma südameid avada uute inimestega tutvumiseks ning eriti varakevadel tasub silmad lahti hoida romantilise tähelepanu ja ettepanekute osas.

Kiire taibuga Jänes kiirgab loomult sihikindla ja kartmatu Sõnni ellu veidi rohkem enesekindlust, mis paneb loovuse ja uued ideed õitsele. See kajastub ka Sõnni majanduses – sel aastal on sul lubatud oodata edu rahaasjades.

Hea enesetunde säilitamiseks peaks Sõnn nüüd suunama oma mõtted asjadele, mis on elus head, ja vaatama enesekindlalt tulevikku. Jäneseaasta sisaldab palju seiklusi ja põnevust, mistõttu on piisavalt puhata praegu eriti oluline.

Sõnni skoor 2023. aastal: 6/10

Hiina horoskoop 2023 – TIIGER

Tiiger – sünniaastad: 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010
Nõuanne aastaks 2023: “Olge valvel ja ärge toetuge täielikult oma instinktidele.”
Jänese aastal 2023 puhkeb oma julguse ja sarmi poolest tuntud Tiiger hiilgusesse ja õitseb. Jänese õrna kontrolli all võib Tiigrit oodata edu, jõudu ja õnne, mis omakorda on kolmas tähemärk.

Nii nagu skeptriga Jänes oskab vajadusel oma piire kaitsta, peaks ka Tiiger sel aastal olema valmis ootamatuteks olukordadeks töökohal. Ometi ei pea Tiiker oma kihvasid nagu varasematel aastatel välgutama – sel aastal on põhjust rohkem naeratada kui küüniseid teritada.

Aastal 2023 näeb Tiikeri, et tema erinevad projektid jõuavad oma eesmärkideni ja algavad uued. Ilmselt mahub igapäevaellu ja vaba aega ka rohkem väljasõite, kuid sel aastal õnnestus ka väljamineval ja seiklushimulisel Tiikeril oma kalendris piisavalt aega varuda, et oma lähedastega aega veeta.

Tööelus võib liidrivõimete poolest tuntud Tiiger sel aastal sattuda muutuste agendi rolli, mis võib viia töökoha ümberkorraldusteni. Oma tee rändajana naudib Tiikerit järgmistel kuudel uutmoodi julgust ja vabadust ise oma tööülesandeid mõjutada. Kui seda mingil põhjusel ei juhtu, võib Tiikeril olla aeg hakata kaaluma töökoha vahetamist või oma ettevõtte loomist.

Rahaliselt tuleb jäneseaasta 2023 Tiikerile soodne, sest siin näivad avanemas uued võimalused raha kogumiseks. Paljud abielus Tiigrid soovivad sel aastal oma omi jagada ja oma raha ka heategevuseks kinkida.

 

Inimestevahelistes suhetes pakub sotsiaalse ja diplomaatilise Jänese aasta Tiigrile ka taganttuult. Kui Tiigril on lihtsalt kannatust oma partnerile tähelepanu pöörata, leiab kirg ja säde tagasi tee nende armuellu. Lähikuudel võivad vestlused partneriga hõlmata isegi välismaale kolimist. Oma vajaduste väljendamisel peaks Tiiger kohtuma oma partneriga poolel teel samal ajal.

Üksi elavatele Tiigri märgi all sündinutele toob jäneseaasta pisut rohkem enesekindlust ja julgust avada oma süda uutele inimestele.

Sel aastal tasuks pisiprobleemide ja probleemidega tegeleda õigel ajal. Tiiger peaks vaatama ka enda elustiile ja lõpuks välja rookima need, mis igapäevaellu head tunnet ei too.

Tiigri skoor 2023: 6/10Hiina horoskoop 2023 – JÄNES

Jänes – sünniaastad: 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011
Nõuanne aastaks 2023: “Nüüd on aeg nautida raske töö vilju.”
Hiina uusaasta 2023 skeptri hoidja, neljandas pöördes olev Jänes, saab tähistaevast soodsates märkides valitseda. Jõukus ja õnn järgivad jäneseaastal sündinuid ning on ütlematagi selge, et see on üks õnnelikumaid Hiina sodiaagimärke

Nimeaasta pakub Jänisele enesearendamise võimalust nii tööl, suhetes kui ka hobides. See võib äratada Jänsi oma elu ümber paigutama, näiteks uue õppimise või töökohaga.
Igal juhul peaksite lähikuudel olema positiivselt uudishimulikud pakutavate uute projektide suhtes, millest paljud võivad osutuda viljakaks.

Tööelu pakub Jänisele tema valitsemisajal endiselt ohtralt tegemisi ja väljakutseid, aga samas ka tema enda positsiooni väärtuse tõusu tööringkonnas. Hea probleemide lahendajana tuntud Jänis pälvib oma ametiajal meeskonnajuhi oskuste eest kiidusõnu, mille preemiaks võib hiliskevadel saada võimalik ametikõrgendus. Suurem palgatõus ootab tõenäoliselt veel ees.

Eriti 2023. aasta lõpu poole tuleks Jänisele anda võimalus enesearenguks erinevate kursuste ja koolituste näol, mis õpihimulisest Jänisest loomulikult välja voolab.

Oma armuelus saab Jänes oma kontrolliaastal tuulega edasi purjetada. Uut tüüpi kirg näib olevat nii suhtes kui ka kohtinguelus, kuid tasuks meeles pidada, et ka keset narkootikume tuleks hoolikalt kaaluda, kas visata end tõsisemasse suhtesse. Üldiselt on praegu hea keskenduda praegusele hetkele ja elada päev korraga, ilma suurte ootuste või muredeta tuleviku pärast.

Jänese skeptri hoidja 2023. aastal peab meeles pidama oma tervise eest hoolt kandmist näiteks regulaarse liikumise abil. See peaks olema pigem rahulik kui vägivaldne; mägironimise asemel on hea võimalus minna jooksurajale.

Jänise skoor 2023: 9/10

 

Hiina horoskoop 2023 – DRAAKNON

Draakon – sünniaastad: 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012
Nõuanne aastaks 2023: “Olge ümbritseva suhtes tähelepanelik ja keskenduge olulisele.”
2023. aasta jäneseaasta tõotab õnne ka Hiina loomataeva viiendale tähemärgile Draakonile. Kuigi perioodil on väljakutseid, ei pane need muretsema Draakoni märgi all sündinud magnetiliselt karismaatilisi inimesi, kellel on oskus nii endal kui ka teistel keerulistes olukordades navigeerida.

 

2023. aastal on Draakoni ees avanemas professionaalsed uksed, millest ta vaevalt unistadagi on julgenud. Draakon peab aga kannatlik olema, eriti aasta alguses, kui tundub, et asjad veel ei edene. Hiljem, kevade edenedes, hakkavad asjad avanema.

Eriti aasta alguses peaksid Draakonid oma lähedastega valju häälega rääkima oma tunnetest ja vajadustest. Eriti hiljem kevadel võib Draakonile väljakutse esitada küsimus tutvumissuhte süvendamise kohta. Otsuse tegemine võib võtta aega, kuid pärast põhjalikku kaalumist leiab Draakon õige vastuse.

Kiirelt pöörduva Jänese valitsemisaeg peegeldab ka Draakoni armuelu, sest võib oodata pikaajaliste suhete edenemist ja lõppemist. Sel aastal saab Draakon uue tõuke, et nende suhetes edasi vaadata ja vanad ballastid selja taha jätta.

Kui Draakon, kellele meeldib teiste imetluses peesitada, tunneb, et tahaks Jänese-aastast kõik professionaalsed hüved välja võtta, on aeg visata jõudeolek vanaraua hunnikusse ja liikuda tollilt tegudele. See on seda väärt, sest Jänese valitsusajal premeeriti Draakoni jõulisust erinevate aplausidega ka töökohal.

2023. aastal peaks jäneseaastal draakon meeles pidama rahulikku ja lõdvestumist ka keerulistes olukordades – olgu need siis enda või lähedaste ja pereliikmete tervise pärast. Draakon peab jääma uskuma, et kõigel on eesmärk. Aja jooksul saab see eesmärk selgeks ka Draakonile endale.

Draakoni skoor 2023. aastal: 6/10

Hiina horoskoop 2023 – MADU

Madu – sünniaastad: 1953, 1985, 1977, 1989, 2001, 2013
Nõuanne aastaks 2023: “Ära lähtu oma tegudes ja otsustes ainult unistustest.”
Loomade taeva kuues märk on Madu, mis on tuntud oma võlu ja intelligentsuse poolest. 2023. aasta jäneseaasta toob mao märgi all sündinute ellu palju muutusi, mis mõne jaoks võib tähendada otsest täielikku muutust igapäevaelus. Õnneks on Maol väidetavalt kuues meel, mis aitab tal uutes olukordades teed leida.

Hiina horoskoobi järgi on 2023. aasta Mao jaoks aeg investeerida oma koju ja pereellu. Lähikuudel tunnevad paljud vajadust hakata oma kodu renoveerima ja sisustama ning investeerima koduostudesse, millest on ammu unistanud.

Paljud inimesed, kes on sündinud Mao märgi all, näevad, kuidas nende endi pikaajaline suhe puhkeb uuele õitsengule. Üksikutele madudele toob jäneseaasta uusi suhteid ja mõnele isegi hingesugulasi. Isegi kui mõni mao-aastal sündinud romanss lõppeb, pakuvad need parimal juhul elukestvat õppetundi inimsuhetest.

Tööelus pakub jäneseaasta huvitavaid koostööprojekte loomulikult inspireerivale Maole. Madu peab ikka oma igapäevatoimingutes ettevaatlik olema; nende hulgast võib tekkida üllatav vastuseis, isegi lähedaste seast. Sellistes olukordades peaks Madu tegutsema ettevaatlikult ja vältima meelekaotust ega kiirustavate otsuste tegemist.

Järgmised kuud ei pruugi olla parim aeg töökoha vahetamiseks. Pigem peaks Käärmeen oma olemasolevaid oskusi tugevdama ja seniseid ülesandeid veelgi täpsustama.

Isiklike rahaasjade osas peaks Käärmeen lähikuudel varuma piisavalt aega isiklike rahaasjade planeerimiseks, et kulutused ja investeeringud jääksid kontrolli alla.

2023. aastal peaks Jänes senisest rohkem keskenduma enda vaimse ja füüsilise heaolu kasvatamisele, mitte ainult enda ümber olevate lähedaste eest hoolitsemisele. Nii käitudes aitab Käärme ka tema jaoks olulistel inimestel tugevamaks saada.

Snake skoor 2023: 7/10

 

Hiina horoskoop 2023 – HOBUNE

Hobune – sünniaastad: 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014
Nõuanne aastaks 2023: “Veenduge, et tuvastate oma elus energiaimejad.”
Jäneseaasta 2023 toob tervise, edu ja õnne seiklushimulisele Hobusele, kes on seitsmes tähemärk. Märkimist väärib ka see, et aasta toob tööd mittekartvale Hobusele uued võimalused varanduse kogumiseks. Hevonen võib sellest kasu saada kauges tulevikus.

Pereelu väärtustava Küüliku 2023. aasta valitsusaeg tugevdab ka Hobuse suhteid tema enda pereliikmete ja lähedastega. Samas võib periood tuua Hobuse teele erilise inimese, kellega on võimalik asju konfidentsiaalselt jagada. Nägemisväljas võib olla ka teisi partnereid, kellega Hevonen saab koostööd teha nii tööelus, hobides kui ka paarisuhtes. Mõned neist võivad avaldada soodsat mõju ka Hobuse pereliikmetele või varale.

2023. aasta alguses avastavad paljud Hobused, et neil on lihtne ideid leida ja uusi asju õppida. Õppida armastav Jänes pakub ka Hobusele soodsat perioodi näiteks uue keele õppimiseks.

Lähikuudel peaks Hevonen rakendama rahaasjades enesedistsipliini ja olema ettevaatlik, et mitte raisata oma raha asjatutele kiusatustele.

Armuelus kirglik ja üllatav hobune on ka kirgliku algusega, mis võib areneda pikaajalisteks kohustusteks. Isegi pikaajalistes suhetes elavad hobused saavad kogeda uut laadi pühendumist oma partnerile ja usalduse tugevnemist oma ühise tuleviku vastu.

Jäneseaasta toob endaga kaasa loomupäraselt sportliku hobuseenergia ja soovi asja kallale asuda. See tugevdab Hobuse enesehinnangut ja usku oma võimetesse püüda saavutada tööelus kõrgemaid positsioone, kui need on kättesaadavad. Siiski on rahast veelgi olulisem võimalus Hobuse jaoks elu sügavalt kogeda.

Mis puutub tema enda tervisesse, siis on hobusel lubatud olla enesekindel. Jänese valitsemisaeg tõotab lähikuudeks tervist ja elujõudu, aga ka valmisolekut suhteliselt vähese vaevaga väljakutseid vastu võtta. Sellest hoolimata peaks Hevonen kaaluma oma toitumise kontrollimist ja treeningu lisamist igapäevaellu.

Hobuse  punktisumma 2023. aastal: 7/10

Hiina horoskoop 2023 – KITS

Kits – sünniaastad: 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015
Nõuanne aastaks 2023: “Sel aastal saate lõigata varem külvatud saaki.”
Kitse kaheksanda tähemärgi all sündinud, eesotsas Jänesega, saavad rohelistel heinamaadel karjatada. Lähikuud toovad loodust ja kunsti armastavale Kitsele reisid, õnne, tervist ja jõukust. Sul on lubatud oodata häid asju ka suhetes ja rahaasjades.

 

Sel aastal on Vuohe suurim huvi ja rahulolu otsimine keskendunud eelkõige enda karjääritee klaarimisele ja arendamisele. Jänese valitsemisajal võib Kitse näha isegi mitu korda oma partnerit vahetamas. Teisalt tuleb ette ka kohtumisi, mis tugevdavad Kitse usku ja usaldust kestvasse romantilisse armastusse.

2023. aastal panevad suhtes elavad Kitsed Jänest märkama, et nende varasemate suhetega seotud segadused ja segadused jäävad ajalukku. Armastuses ja pereelus võib toimuda mitu aastat kestev muutus paremuse poole.

Jänese aastal 2023 leiavad paljud Kaljukitsed end paremini tasustatavast töökohast. Samuti on oodata palgatõusu praegusele, mis on igati vääriline. Eelkõige lubatakse naissoost vuohhidel praegusel töökohal palgatõusu oodata – ahvatlevad välistööpakkumised tuleks hoolikalt läbi mõelda, sest vuohhi kogemusi ja oskusi uues kohas ei pruugita tunnustada ega hinnata nii nagu praegu.

Kui humoorikas ja sarmikas Kits oma tööelus edasi galopib, peaks ta vahel peatuma, et meenutada ja mõtiskleda inimestega, kes on Kitse enda arenguteele kaasa aidanud.

Jäneseaasta 2023 avab Vuohele arvukalt professionaalseid uksi. Viimaste aastate investeering tööellu tasub end nüüd ära; uute ametikohtade avanedes on Vuohil suurepärased võimalused kuuluda parimate kandidaatide hulka.

Tulev aasta tõotab Kitsele head ka tema enda tervise osas, kuid liikumise eest on siiski hea hoolitseda. Kits peaks aga hoiduma ülepeakaela hüppamisest spordialadele, kus vigastuste oht on suur.

Kitse tulemus 2023. aastal: 8/10

Hiina horoskoop 2023 – AHV

Ahv – sünniaastad: 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016
Nõuanne 2023. aastaks: “Rahulikult edasi liikudes märkate oma jõudu tagasi tulemas.”
Hiina sodiaagis 9. kohana võib Ahv Sõnni aastale ukse sulgeda, olles rahul sellega, et see on läbi. Järgmised kuud Jänese valitsusajal toovad ahviaastal sündinute ellu nii vajalikku rahu ja soodsaid tuuli.

Jänese-aastal juhtub Ahvi elus suuremaid üllatusi suure tõenäosusega alles aasta lõpus, kui töö kuhjudes võivad ees oodata segased ajad. Lähikuud pakuvad aga Apina karjääriteel palju edutamisvõimalusi.

Vaimuka intellekti ja elava liigutuse poolest tuntud Apina ootab senisest enam uusi töögruppe ja võimalusi enda tööülesannete mõjutamiseks. Eelmised kaks üsna tegusat aastat kannavad Apina puhul lõpuks vilja 2023. aastal, mis peegeldub soodsalt ka majandusele.

Kuigi teadaolevalt enesekindla ahviaastal sündinute huvi on Küüliku valitsusajal suuresti suunatud karjäärile ja tööle, on neil suhetes õnn nautida kannatlikkust partnerit, mõista ja diplomaatiliselt läheneda Ahvi tegudele.

Kuigi Ahvi peetakse jäneseaasta üheks õnnelikumaks loomamärgiks, võib õnn ka kannapöörde teha, kui Ahv kõiges oma tegemistes ausust ja hoolsust ei praktiseeri.

Lähisuhetes võib Apina silmitsi seista muutustega, kus kõige tähtsam on säilitada rahu. See on osa vaimse kasvu teest, kuhu ahv Küüliku valitsemisajal juhitakse.

Kui eelmine aasta tähendas uusi erialaseid algusi, siis tänavune on teistsugune. Lähikuudel peaks ahv kaaluma paigale jäämist ja jätkama kõvasti tööd, mis võib praegusel töökohal edu saavutada. Lähikuudel kogeb Apina kolleegide tuge ja julgustust neil hetkedel, kui seda vaja läheb.

Enda rahaasjade hoidmiseks peaks Apina nüüd vältima kiirustamist ja pealiskaudset suhtumist asjadesse ja inimestesse. Sellel jäneseaastal tuleks investeeringuid hoolikalt kaaluda, sest mitte kõik neist ei anna kiiret tulu, millest Ahv unistab. Nüüd võiks ehk olla hea mõte pöörduda mõne kogenuma inimese poole, kellelt Apina saab arusaama enda olukorrast ja ideid tulevikuks.

Regulaarne trenn aitab Apinal lähikuudel tervist hoida ja parandada. Ahv peaks meeles pidama ka piisava vee joomist, et oma keha ja nahka uuendada.

Ahvi skoor 2023: 7/10

Hiina horoskoop 2023 – KUKK

Kukk – sünniaastad: 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017
Nõuanne aastaks 2023: “Jäta vana seljataha ja sa näed, et uksed avanevad uutele asjadele.”
Kui möödunud Tiigriaasta pakkus elegantsele ja särtsakale Kukele taganttuult, siis 2023. aasta Jäneseaasta toob kuke-aastal sündinutele ohtralt tõuse ja mõõnasid.

Lähikuudel peaks Hiina horoskoobis kümnendal kohal olev Kukk keskenduma vaid mõnele põhieesmärgile, mille saavutamist ta suure tõenäosusega teab.

Jänese-aastal võib näha, et tema enda prestiiž tõuseb hoolimata raskustest tööelus. Edu saavutamiseks on nüüd palju teid ja võimalusi! Sõbrad ja rahaasjad tuleks aga lahus hoida ning olla valmis selleks, et tähelepanu otsivale ja tugevalt arvamust avaldavale Kukkele tunduvad asjad ja inimesed vahel vastanduma.

Armuelus ootab  soodsaid tuuli, kuigi midagi šokeerivat ees ei oota. Jänese valitsemisajal näivad paljud iseseisvad, tahtejõulised ja isegi enesekesksed inimesed otsivat Kuke lähedust, kellel on samuti kindlad arvamused .

Suhtes elavad kuked näevad sädet taas süttimas, kui mõistust häirivad asjad partneriga avalikult läbi räägitakse. Üksikud kuked seevastu võivad seista silmitsi olukorraga, kus neil tuleb valida kahe potentsiaalse partneri vahel. Sel juhul tuleks Kukol rahulikult edasi minna ja oma väärtushinnangud hoolikalt läbi mõelda.

Üldjuhul peaksid kukeaastal sündijad kõigis oma otsustes hoolikalt kaaluma ja mõtlema nende võimalikele hilisematele tagajärgedele. Paljud olukorrad võivad Kukke ette tulla ootamatult – seepärast peaks ta olema tähelepanelik ja kasutama võimalikult palju oma loomulikke organiseerimisoskusi.

2023. aastal pole Roosteri ees seisvad takistused tööelus just kõige rutiinsemad, mis võib draamalembese Kuke energiataset isegi maksustada. Samas avavad need Kukole võimalused teiste silmis tuntust koguda.

Käimasoleval aastal rahaasjadega ettevaatlik Kukol suuri muresid rahaasjade pärast olla ei tohiks. Oskus probleeme lahendada ja uusi ülesandeid võtta võib palka tõsta. Kukk peaks aga petturitele silmad lahti hoidma – nii mõnigi Kukele antud lubadus võib osutuda kahjumlikuks.

Käimasolev jäneseaasta, 2023, on Kuke jaoks hea aeg astuda samm edasi enda tervise eest hoolitsemisel ja ehk ka käsil oleva raviprotseduuri eest hoolt kanda, et hilinemine ei tooks kaasa sümptomite intensiivistumist.

Roosteri skoor 2023: 5/10

Hiina horoskoop 2023 – KOER

Koer – sünniaastad: 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018
Nõuanne aastaks 2023: avastate, et koostöös peitub jõud.”
Tuntud ennastohverdava ja õiglasena, võib Koer astuda jäneseaastasse enesekindlate sammudega. Aasta tõotab Koera-aastal sündinutele head, eriti armastuses ja pereelus. Sellel aastal võib õitsele puhkeda ka loovus, mis toob Koera hobidesse ja tegemistesse uut indu.

Tööelus võib 2023. aasta tuua ootamatuid edasiminekuvõimalusi, sest Koera loomulik soov asju läbi näha ei jää suure tõenäosusega märkamata. Ka Koera-aastal sündinu võib leida end uutest koostöömustritest, mis toovad Koera ellu edu ja küllust.

Jäneseaastal ausalt tuntud Koer peaks julgelt oma unistusi ellu viima, isegi kui see nõuab väikese riski võtmist. See pole Koerale loomulik, kuid hea on meeles pidada, et energilise Jänese valitsuskepi all õnnestub tal üsna suure tõenäosusega kõik, milleks piisab vaid julgusest.

2023. aastal toovad koera-aastal sündinutel kasu organiseerimisoskused ja hea finantsjuhtimine.

Aasta teisel poolel on Koiral head võimalused oma vahendeid veelgi suurendada. See võib kaasa tuua ka suurte investeeringute kaalumise, näiteks uue korteri ostmise. Alati ennastohverdaval ja õiglasel Koeral on jäneseaastal lubatud olla ambitsioonikas!

Ka armuelus lastakse tavaliselt liiga realistlikul Koeral oodata taganttuult ja tiksuvaid hetki. Jäneseaastal on kohal uutmoodi selgus ja nägemus; Koer omandab rohkem arusaamist, kuidas minevikust lahti lasta ja keskenduda asjadele, mida tulevik tuua tahab.

 

Eriti hiliskevadel võivad paljud üksikud koerad sattuda romantika keerisesse. Siiski on oluline hoida oma mõtted kõige keskel koos. Oht on sattuda keset kolmnurkdraama või mõnda muud konfliktsituatsiooni, milles osaleb suve jooksul mitu inimest.

Jäneseaasta toob Koera tähemärgi all sündinutele rohkelt energiat, mida võib argielus näha hoogsalt. Vastukaaluks peab Koer meeles pidama lõõgastumist ja hoolitsema hea une eest. Nüüd võiks olla ka hea aeg alustada jooga või meditatsiooniga. Igal juhul on regulaarne liikumine tervise ja heaolu säilitamiseks 2023. aastal oluline.

Koerte tulemus 2023. aastal: 8/10

Hiina horoskoop 2023 – SIGA

Siga – sünniaastad: 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019
Nõuanne aastaks 2023: “Valmistuge muutusteks, õnneks ja eduks hea tujuga.”
Jäneseaasta seab naudinguhimulise ja seltskondliku Sea staarid väga soodsasse seisu, kuna need kaks Hiina sodiaagimärki saavad omavahel hästi läbi. Seega on sea-aastal sündinutel aeg valmistuda perioodiks, millest ei puudu hea õnn ja edu.

Oma valitsemisajal toob särtsakas Jänes tuleval aastal Sea märgi all sündinutele liikumist ja vaheldust, nii et selleks on hea valmistuda. Siaga, kes teatavasti naudib oma tööelu, peaks endale lähikuudeks targad ajalimiidid ja selged plaanid seadma ning nende nimel usinalt tegutsema.

Sel aastal toovad muudatused aga helde ja lahkena tuntud Sea ellu üldiselt head. Sea võimet käituda loomuliku rahuläbirääkijana premeeritakse ka nii tööl kui ka isiklikus elus. Sea-aastal sündinud avastavad, et neid hinnatakse kui usaldusväärseid inimesi.

Kui Siga pidi eelmise Tiigri valitsemise ajal tundma, et temast on töökohal üle aetud, siis tänavu tunduvad tuuled pöörduvat. 2023. aasta tõotab tunnustust raske ja pikaajalise töö eest ning pakub võimalusi annete ja võimete esitlemiseks ümbritsevatele.

Inimsuhetes võib seaaasta alata veidi konarlikult, sest paljutõotavalt alanud suhted võivad lõppeda oodatust lühemateks aegadeks. Siga ei pea selle pärast paanitsema, kuid nüüd tasub uutele võimalustele avatud meelt hoida. See võib avada ukse millelegi imelisele ja ootamatule ka teie armuelus.jä

2023. aastal jäneseaastal peab notsu meeles pidama avalikult oma vajadusi ja muresid väljendama, eriti suhetes. Vastastikuselt peaks Siga ka oma partnerile tunnustust ja tänu avaldama ning seda väikeste sõbralike žestidega arvestama.

Soodsast Jäneseaastast maksimumi võtmiseks peaks Siga olema avatud uutele tegumoodustele ja uute asjade õppimisele. Sel aastal tuleks erilist tähelepanu pöörata sellele, et ülesanded saaksid täidetud kokkulepitud aegadel.

Tervise osas on Sea jaoks oluline hoolitseda oma heaolu eest, süües piisavalt puu- ja juurvilju. Nüüd võiks olla ka hea aeg broneerida visiit arsti juurde iga-aastaseks kontrolliks. Jäneseaasta on ka Sea jaoks hea aeg uut tüüpi treeningute otsimiseks, mis teeks hea enesetunde ja aitaks taastuda tööpingest.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!