Huvitavat

Supervõimalus osaleda telesaates “Ma näen su häält”

 

Käimas on ettevalmistused ülimenuka telesõu “Ma näen su häält” uueks hooajaks. Saade tuleb sel korral veel suursugusem ja üllatusterohkem, et pakkuda televaatajatele kõrgklassilist meelelahutust kogu sügishooaja vältel. Veel on võimalus saatesse kandideerida kõikidel andekatel teesklejatel, kes suudavad arvajad ja nõunikud ninapidi vedada ning võita seeläbi auhinnaraha 2022 eurot.

 

Otsime säravaid ja julgeid inimesi kõikidelt elualadelt, kes on andekad suumaigutajad ja suurepärased rollikehastajad. Osavad teesklejad, kes jõuavad viimasesse vooru ja suudavad jätta mulje endast kui lauljast, võidavad saate auhinnaraha.

 

Eelmisel hooajal jõudis teleekraanile suur hulk suurepäraseid teesklejaid, kellele tuli kasuks lauljalik hoiak, mikrofoni õige käsitlemine ja artistilik olek. Täieliku üllatajana teesklejaks osutunud Mihkel Juhkam ütles, et saates osalemine pakkus talle palju kogemusi ja viskas nalja, et nüüd on tal jalg telemaailma ukse vahel. “Muljed saatest on meeletud – kogu saatemeeskond on superäge, toetav ja võimalusi pakkuv. Pärast saadet sain tuttavatelt ja ka võõrastelt palju positiivseid kommentaare,” räägib Juhkam oma kogemusest.

 

Kõikidel soovijatel tuleb ennast esimesel võimalusel kirja panna, sest saate salvestused algavad peagi. Osalemissoovist tuleb teada anda aadressil saatecasting@gmail.com.

Jaga
Back to top button