Erakorralised uudised
photo 1490894641324 cfac2f5cd077

Sünnimärgid ennustavad saatust! Mis ootab sind?

Sensitiivid usuvad, et sünnimärgid on seotud inimese saatusega ning sünnimärgi kuju järgi on võimalik ennustada tulevikku.

Ristikujuline sünnimärk

1

Sellise märgiga last ootavad ees rasked katsumused, eriti kui ristimärk on peas – sellisel juhul võib ta kogeda teiste ükskõiksust ja mõistmatust. Ristitaoline sünnimärk rinnal tähendab põlatud armastust, mis võib anda traagilise varjundi kogu elule. Kui sul on ristimärk seljal, siis ära usalda kedagi, sest märk viitab reetmisele kõige lähedasemate ja kallimate inimeste poolt. Ristimärk paremal käel tähendab elukutsevalikuga eksimise tõenäosust. Samasugune märk vasakul käel manitseb inimest väga tõsiselt suhtuma elukaaslase valikusse, et partner ei hakkaks teda petma.

Tähekujuline märk

2

Tähekujuline märk on väga hea märk ning sõltumata sellest, kus see märk asub, toob see alati õnne.

Lindu meenutav sünnimärk

3

See on hea märk, eriti kui linnul on tiivad laiali. Sellise sünnimärgiga inimene on enesekindel ja tugeva iseloomuga ning võib elus kaugele jõuda. Ta on teiste vastu hea ja salliv ning teel oma eesmärgi poole kasutab vaid ausaid võtteid ega tee kellelegi kurja. Kui selline märk asub rinnal, on tegemist väga andeka inimesega, kes peaks ennast proovima kunstis või muusikas.

Leegikujuline sünnimärk

4

Tulemärgiga inimese saatus ei ole kerge. Selle omanik on väga impulsiivne, tema vihahood on hirmuäratavad ning ta ei suuda end talitseda. Samas kui ta kohtab oma eluarmastust, aitab viimane koleerilist iseloomu vaos hoida. Teisest küljest on leegikujulise sünnimärgiga inimesed võimelised sooritama kangelastegu. Sellist sünnimärki kandev mees on truu armastaja, kuid armukadetseb sageli, sageli on tal raske endale partnerit leida. Mis puutub sellise sünnimärgiga naistesse, siis on nad meeletud ja ekstravagantsed, armastavad silmatorkavalt riietuda ning neil on palju austajaid.

Inimnägu meenutav sünnimärk

Picture 058

See on väga huvitav sünnimärk ning seda pole just meeldiv kanda: kogu aeg tundub, otsekui jälgiks sind keegi ning on selline tunne, nagu istuks sinus veel teine mina. Sellise sünnimärgiga inimesed on ausad ja puhta südametunnistusega. Nad on enesekesksed ning muretsevad selle pärast, mida teised nendest arvavad. Sageli on neil probleeme suhtlemise ja partneri leidmisega. Selline inimene vajab kellegi teise nõu ja abi. Kui niisugune sünnimärk asub peas, on selle omanikul kalduvus ennast analüüsida ja teistest eralduda. Kui märk on õlal, lisab see kandjale kannatlikkust ning järjekindlust – ta talub kergesti ebaõnne. Kõhu peal hoiatab see märk haiguste eest, manitseb järgima tervislikku eluviisi ja annab ka jõudu juurde. Märk, mis asetseb reie siseküljel, võib untsu ajada armuasjad: see näib inimest ja tema partnerit ka kõige intiimsemal hetkel jälgivat. Kuigi inimnägu meenutav sünnimärk viitab õnnetule saatusele, võib inimene oma käitumist hoolikalt analüüsides kõik raskused kergelt üle elada ning kõik saab korda.

Päikesekujuline sünnimärk

6

Päikesekujulise sünnimärgiga inimestel on kadestamisväärne iseloom ja nad tunnevad end kõige paremini päevasel ajal. Päikesekujulise sünnimärgiga inimene teeb teistele rõõmu: ta on andekas, tasakaalukas, ei talu tülisid ning on ideaalne perekonnainimene. Päikesemärgiga naisest saab kindlasti hea ema vähemalt kahele-kolmele lapsele.

Huultekujuline sünnimärk

8

See on nagu saatuse vingerpuss. Niisugune märk pakub inimesele pidevalt üllatusi. Peas või kaelal paiknedes näitab seesugune märk, et inimest võivad tabada huvitavad ja teravmeelsed ideed. Harilikult veab sellisel inimesel kõiges. Kui ta on mees, siis jumaldavad teda naised ja saatus on tema vastu erakordselt heatahtlik. Kui huultekujulist märki kannab naine, puutub ta vähemalt kord elu jooksul üleloomulike jõududega. Huultekujulise märgi kandjad on terve psüühikaga ning suhtuvad saatuselöökidesse eluterve huumoriga.

Vaata ka:

Daniel Gallego

LEITUD: Politsei otsib Valgas kadunud 60-aastast Irinat

Täiendus 21.06.2024 – Lähedased said Irinaga kontakti ning tema asukoht on tuvastatud. Naisega on kõik

minuaeg.com uudised

Algab Tallinna ringtee Jüri jaotusringi taastusremont

Teisipäevast, 25. juunist algab Tallinna ringtee km 9,7–11,7 Jüri jaotusringi taastusremont, mille eesmärk on parandada