Erakorralised uudised
hannah busing Zyx1bK9mqmA unsplash

Sotsiaalministeerium ja Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon kutsuvad üles tunnustama parimaid sotsiaaltöötajaid

Eesti sotsiaaltöö Assotsiatsioon kuulutas välja sotsiaalvaldkonna parimate tunnustamise konkurssi, mis annab võimaluse esile tõsta oma piirkonna, valla või asutuse kõige silmapaistvamaid sotsiaalvaldkonna töötajaid. Konkursile saab ka esitada kõiki sotsiaalvaldkonda panustajaid, kes on oma pühendunud tegutsemisega muutnud inimeste ja kogukonna elu paremaks.

„Sotsiaalvaldkonna parimate tunnustamine on minu jaoks üks olulisimaid hetki aastas. Tunnustusega saavad pärjatud need, kes tegelevad igapäevaselt olulisimaga: hoolimise ning märkamisega.
Professionaalsed ning pühendunud inimesed sotsiaalvaldkonnas on väärtus, mida tuleb hoida. Mul on hea meel, et tänu ESTA ja Sotsiaalministeeriumi koostööle saame seda tänu aastas korra ka pidulikult väljendada,” sõnas sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo.

ESTA 2023. aasta sotsiaalala töötajate tunnustamise konkursil on 13 erinevat sotsiaalvaldkonna kategooriat, kuhu saavad kandidaate esitada kõik soovijad. Esmakordselt saab kandidaate esitada aasta lapsehoidja, aasta kohaliku omavalitsuse ja aasta sotsiaalvaldkonna ennetustöö kategooriatesse. Kandidaatide esitamisel tuleb esitajal lähtuda vastava kategooria hindamiskriteeriumitest. Kirjeldada tuleb oma kandidaadi tegevust esitatavas kategoorias 2022. aastal – tema algatusi ja mõju töökeskkonnas.

2023. aastal tunnustatakse eelmisel aastal silma paistnud sotsiaalvaldkonnas töötanud või sotsiaalvaldkonda panustanud inimesi järgmistes kategooriates:

1. Elutöö tegija sotsiaalvaldkonnas
2. Aasta sotsiaalvaldkonna asutus
3. Aasta sotsiaaltöötaja
4. Aasta lastekaitsetöötaja
5. Aasta hooldustöötaja
6. Aasta tegevusjuhendaja
7. Aasta tugiisik ja isiklik abistaja
8. Aasta lapsehoidja
9. Aasta noor sotsiaalvaldkonna uustulnuk
10. Aasta kohalik omavalitsus
11. Aasta koostööpartner
12. Aasta sotsiaalvaldkonna ennetustöö
13. Aasta ESTA liige

Konkursil valib igast kategooriast kõige silmapaistvama kandidaadi välja hindamiskomisjon. Laureaadid kuulutatakse välja pidulikul tunnustusüritusel, mis toimub rahvusvahelisel sotsiaaltöö päeval 21.märtsil 2023. Auhinnatud kandidaate tunnustab rahalise preemiaga Sotsiaalministeerium.

2023. aasta konkurssi ja tunnustamist viib ESTA läbi koostöös Sotsiaalministeeriumiga ja teiste valdkonna asutuste, alaliitude ja koostööpartneritega.

Kandidaate saab esitada kuni 30. jaanuarini 2023

Rohkem infot: https://www.eswa.ee/konkurss-2023/

Vaata ka:

218652 680x450 horoscope wheel signs 650x430 1 600x397 2

Mida Edda Paukson ja Igor Mang sulle ei räägi: teadus horoskoobihulluse taga.

Mida Edda Paukson ja Igor Mang sulle ei räägi: teadus horoskoobihulluse taga. Teaduslikust vaatenurgast on

harli marten M9jrKDXOQoU unsplash

Avatud suhe ja püsisuhe – Kumba eelistada?

Inimene on sotsiaalne olend. Ilma suhtlemata ja suhete loomiseta kohe ei saa. Aga mõnikord või