Laupäev , 2 märts 2024
horoskoop numbrid

Sodiaagimärkide lemmiknumbrid


Astroloogia ja numeroloogia on kaks erinevat süsteemi, mis mõlemad omistavad numbritele ja tähemärkidele erilist tähendust. Kuigi pole olemas universaalselt tunnustatud seost konkreetsete numbrite ja sodiaagimärkide vahel, võib siiski leida mõningaid seoseid, mis põhinevad astroloogilistel uskumustel ja numeroloogilistel tõlgendustel. Siin on lühike ülevaade igale sodiaagimärgile seostatavatest õnnenumbritest:

 1. Jäär (21. märts – 19. aprill): Jäärale seostatakse sageli numbreid 1 ja 9, mis peegeldavad nende julgust ja juhtimisvõimet.

 1. Sõnn (20. aprill – 20. mai): Sõnnile võivad tuua õnne numbrid 2 ja 7, mis sümboliseerivad nende praktilisust ja armastust ilu vastu.

 1. Kaksikud (21. mai – 20. juuni): Kaksikutele on sageli seostatud numbrid 3 ja 5, mis peegeldavad nende kohanemisvõimet ja mitmekülgsust.

 1. Vähk (21. juuni – 22. juuli): Vähile võib õnne tuua number 4, mis sümboliseerib nende vajadust turvalisuse ja stabiilsuse järele.

 1. Lõvi (23. juuli – 22. august): Lõvidele sobivad numbrid 1 ja 5, mis peegeldavad nende loomulikku juhtimisvõimet ja karismat.

 1. Neitsi (23. august – 22. september): Neitsile võivad õnne tuua numbrid 5 ja 3, mis sümboliseerivad nende detailidele orienteeritust ja praktilisust.

 1. Kaalud (23. september – 22. oktoober): Kaaludele seostatakse tihti numbreid 6 ja 9, mis peegeldavad nende armastust harmoonia ja tasakaalu vastu.

 1. Skorpion (23. oktoober – 21. november): Skorpionile sobivad numbrid 2 ja 4, mis sümboliseerivad nende kirge ja müsteeriumit.

 1. Ambur (22. november – 21. detsember): Amburile võivad õnne tuua numbrid 5 ja 3, mis peegeldavad nende seikluslikkust ja optimistlikku eluvaadet.

 1. Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar): Kaljukitsele sobivad numbrid 1 ja 8, mis peegeldavad nende sihikindlust ja ambitsioonikust.

 1. Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar): Veevalajale sobivad numbrid 4 ja 8, mis sümboliseerivad nende innovaatilisust ja originaalsust.

 1. Kalad (19. veebruar – 20. märts): Kaladele võib õnne tuua number 7, mis peegeldab nende empaatilist ja intuitiivset olemust.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

KOHUTAV: Tallinnas levib šokeeriv loomade julmuse juhtum: oravaid ja jäneseid naelutatakse puudele ja pinkidele

Tallinna Mustamäe linnaosas, eriti Kännu Kuke piirkonnas, on hiljuti avastatud šokeerivad juhtumid, kus väikeloomade surnukehi

kevad

ILM: Pühapäev 02.03 – Sajuta ilm, sooja kuni +8 °C.

Öösel: Vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Sisemaal tekib üksikutes kohtades udu. Puhub kagutuul 3-9, rannikul puhanguti

error: Sisu on kaitstud!