Teisipäev , 16 aprill 2024
Erakorralised uudised
niki sanders 753402 unsplash 850x560 1

Sinu unistuste mees on sündinud selles tähtkujus

Sinu unistuste mees on sündinud selles tähtkujus

 

Otsid ikka veel oma unistuste meest? Kui soovid oma otsinguid kitsendada, on see lühike suunis just sulle. Vaata lähemalt, mida erinevatest tähtkujudest mehed sulle pakkuda võivad!

Kaljukits

Meessoost Kaljukitsed jumaldavad oma peret. Nad panevad sind tundma armastatuna, hinnatuna ja jumaldatuna kogu suhte vältel, nii headel kui ka halbadel aegadel. Kui otsid partnerilt tingimusteta armastust ja tõelist sõprust, ei ole Kaljukits sugugi halb valik!

Veevalaja

Veevalajad on uuendusmeelsed ja intelligentsed. Nad üllatavad sind sageli ja on alati olemas, kui neid vajad. Kui sul on lahendamist vajav mure, on Veevalaja sinu parim nõuandja. Kui otsid kedagi, kes sind turvaliselt läbi elu juhiks, muudaks halvad ajad talutavaks ja head ajad veelgi paremaks (palju, palju paremaks), on Veevalaja sinu otsitud mees!

Kalad

Kalade tähtkujus sündinud mehed on väga vaimsed ja elavad alatihti oma erilises maailmas. Sellesse maailmasse kuulumine on tõeliselt maagiline kogemus ja viib sind igapäevatüdimusest kaugele. Kui otsid tavapärasest elust midagi erilisemat, on suhe Kalade tähtkujust mehega väga hea algus!

Jäär

Jäärad tahavad alati olla parimad. Kuigi seda võib mõnikord olla raske eemalt vaadata, võib tema lähedal olemine siis, kui ta maailma tippu ronib, olla hämmastav kogemus. Miks? Sest ühel päeval oled tema kõrval seal tipus! Kui ihaldad mugavat ja tähendusrikast elu, on Jäära tähtkujust mees see, kellega oma elu jagada!

Sõnn

Sõnnide jaoks on pühendumus esmatähtis. See tähendab, et sul ei peaks olema temaga tüüpilisi ma-tahan-oma-vabadust-probleeme. Kui ta sind juba oma ellu laseb, oled seal igavesti ning seda keskse osana. Kui soovid meest, kes sind alati jumaldab ja aktsepteerib sind nii nagu sa oled, võib Sõnn olla sinu parim valik.

Kaksikud

Meessoost Kaksikud on kurikuulsad seiklejad. Nad leiavad tegemiseks alati midagi uut ja huvitavat, muutes elu üheks suureks joovastuseks või rõõmuks ja õnneks. Eluaja veetmine Kaksikuga võib mööduda justkui viivuna. Elu Kaksikuga on elu ilma kahetsusteta. Kui pelgad igavust ja soovid elult viimast võtta, püsi oma valitud Kaksiku lähedal!

Vähk

Vähid on tundelised ja head vestluskaaslased. Sinu Vähk ei karda kunagi oma kiindumust välja näidata, seega tunned end tema seltskonnas tõeliselt armastatuna. Vähid muudavad sind ka paremaks inimeseks. Kui otsid oma ellu tõelist hingesugulast, võivad sul olla kõige paremad võimalused leida üks just Vähkide seast.

Lõvi

Lõvid on tüüpilised macho-mehed (aga heas mõttes). Tugevate, enesekindlate ja julgetena teavad nad, kuidas panna naine tundma end turvaliselt ja rahulolevana.  Ta jumaldab sind, kaitseb ohtude eest ja ei soovi vastutasuks midagi muud kui ainult sinu armastust. Kui otsidvõluva printsi taolist meest, pakub Lõvide populatsioon neid hulgi, pead lihtsalt leidma endale oma!

Neitsi

Meessoost Neitsid on head kuulajad ja pööravad tähelepanu üksikasjadele, seega tunnevad nad oma naist läbi ja lõhki. Nad on alatihti perfektsionistid, mis tähendab, et nad ei puhka enne kui on loonud teie kahe jaoks ideaalse elu. Kui soovid meest, kes teab sinu igat salajast soovi, tasub ehk alustada otsinguid Neitsite seast.

Kaalud

Tasakaal on nende saatusesse kirjutatud, seega töötavad Kaalud alati harmoonilise elu saavutamise poole. Nad on naiste vastu lugupidavad, õiglased ja kompromissialtid. Samuti on nad meistrid konfliktide vältimises. Kui soovid suhtes säilitada isiklikku vabadust, ootab sind kuskil Kaalude tähtkujus sündind mees, et seda pakkuda!

Skorpion

Skorpionid on tähtkujude seast need, kellesse armumine on kõige lihtsam, sest nad on täiusliku mehe arhetüübid. Tugevate, kirglike, hoolivate ja enesekindlatena panevad nad sind alati tundma armununa, isegi pärast aastakümneid koos olemist. Kui otsid kirglikku romantikat, mis kestaks kogu elu, veeda see Skorpioniga!

Ambur

Amburi tähtkujus sündinud mehed on alatised optimistid, mis muudab nendega elamise tõeliseks naudinguks. Neile meeldib lõbutseda ja nad kaasavad sind avasüli kõigesse, mida ette võtavad. Kui otsid meest, kes on valmis sinuga jagama igat oma elu tahku, on Ambur kaugelt kõige parem valik.

 

 

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Regionaalminister Madis Kallas lahkub ametist

Regionaalminister Madis Kallas andis täna teada, et lahkub regionaalministri ametist. Kallase volitused ministrina lõppevad täna

ingel

Ingli sõnum – Teisipäev, 16. aprill 2024

Tere tulemast tänase inglisõnumi juurde! Täna toob ingel Metatron teile sõnumi usaldusest ja jumalikust juhatusest.

error: Sisu on kaitstud!