Giving birth to Life 1080x608 1

SELGELTNÄGIJA “See, mis praegu toimub, on maailma lagunemine”

See mis praegu toimub, on 3D maailma lagunemine. Inimesed kes selle valivad kahjuks jäävad nägema vaid raskuseid, hirmu, mitte stabiilsust, ohtu, negatiivi ja seda, et situatsioon vaid halveneb. Selleks , et sünniks uus, avaneks uus kõrgevibratsiooniline maailm esialgu peab kaduma see, mis toetab madalad energiad, koos sellega ka majandus, poliitika, meditsiin, muud valdkonnad ja alles siis hakkab aktiivne ümberloomine.
Kahjuks need kes hoiavad kinni 3D maailmas lahkuvad koos vana maailmaga. Inimestel pole antud palju aega väljumiseks madalatest energiates ja suundumiseks Valguse poole. Need kes jätkuvalt valivad madalad energiad jäävad näema eluraskused ja näha teist suunda needle on raske ja praktiliselt pole võimalik. Aga see on iga inimese valik ja seda tuleb austada.
Kui sa valid endale Valgust, Sa juba näed ja tunned uut maailma. Me saame valida kuhu lennata kas üles või alla ja millist maailma endale valida. Kui Sa tunned, et oled tagasi 3D maailmas, oled tagasi negatiivis, ohutundes ja hirmus, ebaõigluses, kannatustes ja võitluses, mäleta ja pöördu oma sisemise Valguse poole ja ürita taas üles lennata. Lase laht need nöörid, mis Sind hoiavad, samas need nöörid võivad olla mitte Sinu omad.
Jäta need otsad nendele, kes neid vajavad, et jääda sinna kus nad on. Tule taas tagasi heaolu, külluse, armastuse, valguse, positiivsuse maailma. Aita iseennast ja mäleta , et oled valgusekandja. Miks Sinu reaalsuses peaks teisiti olema? Tänu sellel sammule Sa taas häälestad ennast uutele kõrgetele vibratsioonidele ja naased tagasi võlu maailma. Uus reaalsus armastusega ootab Sind!

Allikas: FB: Alexis Varnum
Vaata ka:

Yana Toom

Jana Toom Teatas Moskva Patriarhaadi Eesti Õigeusu Kiriku Esindajate Leidmisest

Euroopa Parlamendi saadik Jana Toom (Keskerakond) teatas, et on leidnud advokaadid Moskva patriarhaadi Eesti õigeusu

3bc7fb52 1cc1 42a8 9726 5ed649ec9b58

Isiksusetest: Milline Kevadine Aiavaade Kõige Rohkem Kõnetab Sind?

Kevad toob endaga kaasa looduse ilu, värvikirevad lilled ja värskuse. Milline osa kevadisest aiavaatest sind