Sunday , 19 September 2021
Giving birth to Life 1080x608 1

SELGELTNÄGIJA “See, mis praegu toimub, on maailma lagunemine”

See mis praegu toimub, on 3D maailma lagunemine. Inimesed kes selle valivad kahjuks jäävad nägema vaid raskuseid, hirmu, mitte stabiilsust, ohtu, negatiivi ja seda, et situatsioon vaid halveneb. Selleks , et sünniks uus, avaneks uus kõrgevibratsiooniline maailm esialgu peab kaduma see, mis toetab madalad energiad, koos sellega ka majandus, poliitika, meditsiin, muud valdkonnad ja alles siis hakkab aktiivne ümberloomine.
Kahjuks need kes hoiavad kinni 3D maailmas lahkuvad koos vana maailmaga. Inimestel pole antud palju aega väljumiseks madalatest energiates ja suundumiseks Valguse poole. Need kes jätkuvalt valivad madalad energiad jäävad näema eluraskused ja näha teist suunda needle on raske ja praktiliselt pole võimalik. Aga see on iga inimese valik ja seda tuleb austada.
Kui sa valid endale Valgust, Sa juba näed ja tunned uut maailma. Me saame valida kuhu lennata kas üles või alla ja millist maailma endale valida. Kui Sa tunned, et oled tagasi 3D maailmas, oled tagasi negatiivis, ohutundes ja hirmus, ebaõigluses, kannatustes ja võitluses, mäleta ja pöördu oma sisemise Valguse poole ja ürita taas üles lennata. Lase laht need nöörid, mis Sind hoiavad, samas need nöörid võivad olla mitte Sinu omad.
Jäta need otsad nendele, kes neid vajavad, et jääda sinna kus nad on. Tule taas tagasi heaolu, külluse, armastuse, valguse, positiivsuse maailma. Aita iseennast ja mäleta , et oled valgusekandja. Miks Sinu reaalsuses peaks teisiti olema? Tänu sellel sammule Sa taas häälestad ennast uutele kõrgetele vibratsioonidele ja naased tagasi võlu maailma. Uus reaalsus armastusega ootab Sind!

Allikas: FB: Alexis Varnum
Jaga

Vaata ka:

242282563 2008683005967760 6536352264939314420 n scaled

Täna 18.09 sängitati Haljala kalmistulmulda armastatud, laulja ja looja Lea Dali Lion’i urn.

Täna 18.sept. sängitati Haljala kalmistul Lääne-Virumaal mulda armastatud, mitmekülgse ja väga erilise andega laulja ja …

maal elamise paev 2021 scaled

Maal Elamise päev – 25. september 2021

Maal Elamise päeva eesmärk on avada uksed tegusatele ja säravatele inimestele, et aidata neil leida …

vesi2

JAHMATAV AVASTUS: Kõik, mis inimesed on vee joomise kohta teadnud, on vale.

Väidetakse, et midagi rohkem juua vett, seda parem on mälu ja vaimne tervis, seda rohkem …

tuuli roosma

Kuhu jäi Tuuli Roosma? Arbo Tammiksaar käis EFTA galal noore modellist kaaslasega

Eile toimunud Eesti filmi- ja teleauhindadel märkasid nii mitmedki külalised, et Arbo Tammiksaar ei saabunud galale …