Huvitavat

Seksita elu eelised

Seksita elu eelised

Oled üllatunud? Kas arvad, et teeme nalja? Üldsegi mitte! Kuigi me endiselt eelistame elada seksiga, on seksist loobumisel mõned väga selged eelised. Kui sa ei ole väga seksilembene inimene või kui sa pole mõnda aega seksinud ning tunned end seetõttu kehvasti, siis pea meeles, et ilma seksita elul on samuti mõned eelised.

 

 

Oled üllatunud? Kas arvad, et teeme nalja? Üldsegi mitte! Kuigi me endiselt eelistame elada seksiga, on seksist loobumisel mõned väga selged eelised. Kui sa ei ole väga seksilembene inimene või kui sa pole mõnda aega seksinud ning tunned end seetõttu kehvasti, siis pea meeles, et ilma seksita elul on samuti mõned eelised. Kas oled valmis?

 

 

Eelis nr. 1: Ei mingit riski

Tänapäeva vabameelse elu üks suurimaid probleeme on kindlasti seksuaalsel teel levivad haigused. Me ei räägi vaid kõige hirmutavamast, HIVist, vaid ka gonorröast, hepatiidist, herpesest, süüfilisest, klamüüdiast ja paljudest teistest. Tead mis? Ilma seksita oled kõikide nende ebameeldivate haiguste eest kaitstud. Ning oled säästetud sellest ebamugavusest, mis kaasneb oma privaatpiirkonna näitamisega meditsiinitudengite grupile, kes sinu diagnoosiga just ei kiirusta.

Eelis nr. 2: Ei mingit rasedust

Kuigi lapse saamine on üks kõige imelisemaid kogemusi elus, võib see siiski olla üpris raske, kui sa selleks valmis ei ole. Kui sa ei seksi, siis järelikult ei pea sa muretsema ka võimaliku tuleviku pärast. Kui pole seksi, pole rasedust ega muret. Mis tähendab, et sinu elu on vaid sinu päralt! See ikkagi on midagi, eks ole?

 

 

Eelis nr. 3: Raha säästmine

Üks vaieldamatu fakt on see, et seksimine maksab. Me ei räägi muidugi seadusevastasest seksi ostmisest, vaid tavalistest seksuaalsetest kogemustest. Mõtle sellele – rasestumisvastased vahendid on kallid, inimestega kohtumine, joogid ja õhtusöögid on kallid ning seksika pesu ostmine on samuti väga kallis. Kokkuvõttes – kui sa ei seksi, siis hoiad tegelikult päris palju raha kokku. Naudi selle kulutamist!

Eelis nr. 4: Vabadus

Kuigi mõned inimesed usuvad kohustustevabasse seksi, siis tegelikult pole sellist asja olemas. Vähemalt mitte inimeste seas. Iga seksuaalsuhe toob endaga mõned ootused, mõned kohustused ja tihti ka mõned probleemid. Asi on tegelikult väga lihtne – ilma seksita oled täiesti vaba inimene. Järgmine kord, kui seksita elu pärast end kehvasti tunned, siis pea meeles, et see annab sulle tegelikult päris suure vabaduse. Naudi seda!

 

 

Eelis nr. 5: Kasvatab iseloomu

Sajandeid tagasi elanud targad mehed teadsid, et seksita elu kasvatab iseloomu. See on tõsi – tsölibaat võib sul tõepoolest aidata isiksusena kasvada ning oma elu eesmärgini jõuda. Mõned usuvad, et seksuaalimpulsid muudavad mõistuse nõrgaks, nii et hoia seksuaalsetest kiusatustest eemale ning oled kindlasti oma elule rohkem keskendunud.

Eelis nr. 6: Ajab su vormi

Seksi puudus võib su vormi ajada? Muidugi!  Kuidas? Kui sul pole partnerit, siis diivanil vedelemise ja televiisori vaatamise võimalused on palju väiksemad, lisaks on sul rohkem aega trenni tegemiseks, kui sa seksi ei saa. Kui oled vallaline (ja seega ei seksi), siis pühendad alateadlikult rohkem aega heas vormis püsimisele.

 

 

Eelis nr. 7: Uued avastused

Kui sa ei seksi teiste inimestega, on sul kindlasti mitmeid võimalusi iseendaga kvaliteetaja veetmiseks (kui mõistad, millest räägime). Enda avastamine on üks inimseksuaalsuse võtmevajadusi, nii et saad oma tulevaste seksuaalkogemuste jaoks hea vundamendi laduda, kui praegu end tagasi hoiad.

Eelis nr. 8: Väärtustamine

Kui ülejäänud eelised polnud sinu jaoks piisavalt head, siis on meil veel üks varuks. See on väärtustamine. Kas oled veidi segaduses? Väärtustamise all mõtleme seda, et kui lõpuks seksida saad, oled väga õnnelik. Päriselt, sa väärtustad iga tulevast seksuaalset kogemust palju rohkem, kuna oled pidanud nii kaua ilma seksita elama. Sind ootab eriline seiklus, seda me lubame!

Jaga
Back to top button