Pühapäev , 10 detsember 2023
Erakorralised uudised
feat

See teeb tõesti imet! Hoia oma kätt selles asendis ja sa ei usu, mis juhtub järgmisen.

See lihtne tehnika on kasulik stressi leevendamiseks, kaalu langetamiseks, lihaste tugevdamiseks ja paljuks muuks. Vaid sõrmeasendite muutmisega on võimalik suunata kehas energiavoogusid, millel on väga erinevaid mõjud. Inimene võib end rahustada või ergutada, leevendada füüsilisi vaevusi või vabaneda emotsionaalsest pingest.

Alltoodud sõrmejooga harjutused on võimetekohased kõigile ning igati kasulikud inimestele, kes soovivad end ise aidata. Poosi tuleks mõlema käega korraga hoida iga päev 30-45 minutit (järjest või nt 3 korda 10-15 minutit).

SURYA MUDRA

1
See poos soodustab kaalukadu ja parandab seedimist. Samuti aitab ravida nägemishäired ning on suurepärane inimestele, kellel on probleeme vereringega. Sõrmusesõrm sümboliseerib Uraani või Päikest.

PRITHVI MUDRA

2
Ühenda sõrmusesõrm ja pöial, moodustades ringi. Prithvi Mudra stimuleerib kudede kasvu ja lihaste arengut. Lisaks soodustab paranemist, elimineerib lihastepõletiku tekkepõhjused ning hoiab korras ainevahetusprotsessi.

VAAYU MUDRA

3
Kõverdage nimetissõrm ning suruge seda pöidlaga. Vaayu Mudra rahustab keha ja parandab hapniku transportimist kogu keha ulatuses. Samuti vähendab agressiivsust ja hüperaktiivsust.

SHUNYA MUDRA

4
Shunya Mudra aitab leevendada valu ja lõdvestab kogu keha. Veel aitab kõrvaprobleemide- ja peapöörituse puhul ning vähendab tuimust teatud kehaosades.

GYAN MUDRA

5
Gyan Mudra tuntud ka kui tarkusepoos, mis stimuleerib loovust ja entusiasmi ning parandab mälu. Nimetissõrme ja pöidla tipud puutuvad kokku. Pöial sümboliseerib inimese egot ning nimetissõrm Jupiteri. Mudra tähistab teadlikkust ego illusioonist, hülgamata seejuures oma mina.

VARUN MUDRA

6
Pane pöidla ja väikese sõrme otsad kokku. See poos on soovitatav inimestele, kellel on probleeme artriidi, dehüdratsiooni ja hormoonihäiretega.

AAKAASH MUDRA

7
See on valgustatuse poos, mis on suurepärane stressi ja pingete leevendamiseks. Samuti puhastab keha toksiinidest ja ainevahetusjääkidest.

Vaata ka:

ingel advent minuaeg.com jpg

Ingli Sõnum: Esmaspäev 11.12 – Pühapäev 17.12.2023

Sel perioodil on oluline märgata ja hinnata elu väikeseid imesid. Iga päev toob endaga kaasa

love 2331486 960 720 576x560 1

Nädala armastuse horoskoop – Esmaspäev 11.12 – Pühapäev 17.12.2023

Kalad (19. veebruar – 20. märts) Üldine suundumus: Te olete unistav ja empaatiline, otsides sügavat

error: Sisu on kaitstud!