Sunday , 19 September 2021
photo 1518110925495 5fe2fda0442c

See soolatehnika, mis eemaldab su kodust kogu negatiivse energia.

Energiat ei saa palja silmaga näha aga energiat võib tunda. Mõtle nendele kordadele, kui sa oled kohtunud kellegagi, kes sulle ei meeldi. Või siis, kui sa oled olnud külas, kus sa ei ole end hästi tundnud. Või siis hoopis peale kolimist, kui sa korraga märkasid, et kõik su terviseprobleemid on kadunud aga samuti ka kõik lahkhelid, õnnetused ja asjade kummalised kadumised.

Tegemist on negatiivse energiaga, mida mitte keegi endale ei tahaja sellepärast ongi vaja aeg-ajalt puhastada oma kodu mitte ainult tolmust, vaid ka negatiivsest energiast. Proovi ise järgi!

Iga inimese enda energia on kombinatsioon tema minevikust, meeleseisundist, domineerivatest mõtetest, uskumutest ja maailmanägemusest. Mõnikord on lihtne seda energiat tunda, teistel kordadel väljendub see läbi vastumeelsuse uue inimesega kohtumise ajal, ilma, et selleks muud põhjust oleks.

Positiivsed inimesed on head, meeldivad, armastusväärsed, optimistlikud, õnnelikud, lahked ja julgustavad. Selliste inimestega tunnevad teised ennast alateadvuslikult turvaliselt, kindlalt ja rahulikena.

Negatiivsed inimesed aga on antipaatsed, õnnetud, hädaldajad ja need, kes armastavad teistele lõkse seada. Need on inimesed, kelle vastu teised tunnevad vastumeelsust, sest nad panevad teisi end halvasti tundma. Teised tunnevad end hiljem halvasti, on õnnetud ja pinges. Sest neist inimestest tuleb mingi negatiivne energia, mis mõjub tõrjuvalt kõigile, kes nendega läbi käivad.
Tuleta endale seda meelde järgmine kord, kui sa oma elukaaslase, laste või koduloomade peale ärritud, et sinu energia mõjutab negatiivselt nende keharakke. Hea uudis on aga see, et sinu positiivne energia mõjutab kõike ja kõiki nii sinu ümber, kui sinu kodus täpselt samamoodi, ainult et positiivselt!

Aga kas sa tead et sa võid olemasolevat energiat, näiteks siis negatiivset, muuta positiivseks?!


Mida selleks teha?

· Tegele kõige sellega, mis sind õnnelikuks teeb ja toob sulle tagasi hea tuju.

Jaga

Vaata ka:

vanga 1

Selgeltnägija Vanga müstiline surm

Bulgaaria pimedast selgeltnägijast Vangast, kes elas aastail 1911‒1996, on kirjutatud palju raamatuid ja talle on …

Tarokaart

Pühapäev 19.09 Tarokaart on ARMASTAJAD

Tänase päeva Taro kaardi nimi Armastajad on romantilise kõlaga. Traditsiooniliselt tähendab antud kaart mõningaid probleeme …

242282563 2008683005967760 6536352264939314420 n scaled

Laupäeval 18.09 sängitati Haljala kalmistulmulda armastatud, laulja ja looja Lea Dali Lion’i urn.

Laupäeval 18.sept. sängitati Haljala kalmistul Lääne-Virumaal mulda armastatud, mitmekülgse ja väga erilise andega laulja ja …

maal elamise paev 2021 scaled

Maal Elamise päev – 25. september 2021

Maal Elamise päeva eesmärk on avada uksed tegusatele ja säravatele inimestele, et aidata neil leida …