Huvitavat

SEB klientidel on nüüd võimalik maksta Garmini ja Fitbiti nutikelladega

Alates tänasest saavad SEB era- ja ärikliendi kaartide omanikud Eestis kasutada Garmin Pay ja Fitbit Pay rahakotti, et teha poes viipemakseid oma nutikella või käepaelaga.

„Meil on hea meel lisada oma digilahenduste pakkumisse veel üks lihtne makseviis ning pakkuda Garmini ja Fitbiti nutikellade omanikele võimalust sellega poes maksta – nii ei pea muretsema, kas telefon või rahakott sai kaasa, sest ostu eest saab tasuda lihtsalt puudutades nutikellaga makseterminali. Jätkame aga tööd ja teavitame peagi veel mitmest kliendile mõeldud uuendusest, et muuta rahaasjade korraldamine SEB abil veel mugavamaks,“ ütles SEB jaepanganduse valdkonna juht Ainar Leppänen.

Garmin Pay ja Fitbit Pay lahendusi on lihtne seadistada. Vaja on ainult aktiveeritud SEB era- või ärikliendi maksekaarti ja telefoniga seotud Garmini või Fitbiti nutikella või käepaela. Kaardi saab siduda Garmini või Fitbiti rakenduste kaudu, järgides ekraanile ilmuvaid juhiseid. Kui see on tehtud, siis võib telefoni ja rahakoti koju jätta – Garmin Pay ja Fitbit Pay makselahendust aktsepteeritakse igal pool, kus võetakse vastu viipemakseid.

Garmin Pay ja Fitbit Pay viipemakse lahendused on turvalised ja kaitstud. Kaardi digitaliseerimisel luuakse unikaalne kaardi number ja see seotakse nutikella või käepaelaga. Kliendi kaardiandmeid seadmesse ega rahakotiteenuse pakkuja serveritesse ei salvestata. Samuti ei edastata neid maksmisel kaupmeestele. Kellas olev rahakott on kaitstud parooliga, mida küsitakse iga kord, kui kell randmele panna või iga 24 tunni tagant.

Klientidele kehtivad endiselt kõik SEB kaartide tingimused ja hüved. Garmin Pay või Fitbit Pay tehingutega ei kaasne täiendavat teenustasu.

Lisainfo saamiseks Garmin Pay kohta külastage veebilehte: https://explore.garmin.com/en-US/garmin-pay/

Lisainfo saamiseks Fitbit Pay kohta külastage veebilehte: https://www.fitbit.com/global/us/technology/fitbit-pay

Lisainfo, kuidas Garmin Pay ja Fitbit Pay lahendusi SEB kaartidega kasutama hakata leiab veebilehelt: https://www.seb.ee/garmin-fitbit

Jaga
Back to top button