Thursday , 21 October 2021
facebook event 1920x1005 sinine 2 1536x804 1 scaled

SAPTK korraldab 23. oktoobril suure meeleavalduse vaba ühiskonna kaitseks

Facebook liigitas SAPTK meeleavalduse spämmiks. Facebook ei lase paljudel inimestel jagada kutset SAPTK poolt 23. oktoobril korraldatavale meeleavaldusele vaba ühiskonna kaitseks, liigitades selle spämmiks.

Laupäeval, 23. oktoobril 2021 algusega kell 12.00 toimub Tallinnas, Vabaduse väljakul suur meeleavaldus vaba ühiskonna kaitseks. Meeleavaldus korraldatakse selleks, et nõuda Covid-19 vastases võitluses austuse taastamist vaba ühiskonna aluseks olevate põhimõtete vastu.
Meeleavaldusega astutakse välja samade põhimõtete eest, mis on toodud esile “Vabade kodanike deklaratsioonis”, aga meeleavaldust ei korraldata deklaratsiooniga liitunute nimel.

Ennekõike on meeleavalduse keskmes kolm nõudmist:

(1) Faktiline sundvaktsineerimine ei ole vastuvõetav ja peab lõppema. Vaktsineerimise vabatahtlikkuse põhimõtet peab austama reaalselt, mitte vaid deklaratiivselt.

(2) Vaktsiinipassidega ühiskonna lõhestamine ei ole vastuvõetav ja peab lõppema. Põhiseaduses sätestatud põhimõtet, et kõik inimesed on seaduse ees võrdsed, ei tohi eirata.

(3) Laste massiline Covid-19 vaktsineerimine on põhjendamatu ja peab lõppema. Kõiki lastesse puutuvaid poliitilisi otsuseid langetades tuleb seada esikohale laste, mitte kellegi teise huvid.

Loe ka: Kohus jättis Varro Vooglaidi koroonapiirangute teemalise kaebuse rahuldamata

Laiemalt toonitatakse meeleavaldusega, et ilma veenva teadusliku põhjenduseta piirangute kehtestamine on lubamatu ning et piiranguid (ennekõike eksitavalt nakkusohutustõendiks nimetatud koroonapassi nõudmist) ei tohi kasutada vahendina inimeste vaktsineerima survestamiseks.
Samuti rõhutatakse, et inimestele tuleb teha Covid-19 varajase koduse ravi võimalused kättesaadavaks, et statistilisi andmeid koroonaviiruse leviku kohta ühiskonnas tuleb esitada ausameelselt ning et avaliku võimu poolt sihilik hirmu külvamine ei ole lubatav.

Korraldajate sõnul on eesmärgiks viia meeleavaldus läbi rõhutatult väärikalt, soliidselt ja rahumeelselt ning saata seeläbi valitsusele selge sõnum, et vaba ühiskonna aluseks olevatest põhimõtetest taganemine ei ole väga suurele osale Eesti ühiskonnast vastuvõetav.

Meeleavaldus on registreeritud ning seda korraldab Sihtasutus Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks (SAPTK) koos partneritega. Korraldajad kinnitavad, et suure meeleavalduse läbiviimisel pannakse erilist rõhku turvalisuse tagamisele, milleks palutakse ka politsei abi.

Meeleavaldusele oodatakse rohkem kui 5000 inimest kõikjalt üle Eesti – osalema on oodatud kõik inimesed, kes nõustuvad meeleavalduse sõnumiga. Korraldajad jätavad endale õiguse nõuda meeleavalduselt niisuguste loosungite kõrvaldamist, mis ei ole kooskõlas meeleavalduse sõnumiga, mis on ebaväärikad või mis õhutavad vaenu.

Info meeleavalduse kohta on eesti- ja ka venekeelsena kättesaadav veebilehel https://meeleavaldus.ee.

Allikas. Objektiiv.ee

Jaga

Vaata ka:

Screenshot 2021 10 21 at 09.44.38

Rahvusraamatukogu hoone sulgub seitsmetunnise peoga

“See on sisuliselt viimane võimalus enne remonti minekut näha rahvusraamatukogu maja oma praeguses olemises ja tegemises ning kasutada meie …

helme

Martin Helme hinnangul on uute piirangute eesmärk suunata inimesi sundvaktsineerima.

Valitsus tegi teisipäeval teatavaks piirangud asutuste ja ürituste mittevaktsineeritud külastajatele. EKRE esimehe Martin Helme hinnangul …

elektritoukerattad

Aas: elektritõukerattaga tuleb sõita üksi, kaine peaga ning mööduda jalakäijatest ohutul kiirusel

Eile tutvustas Transpordiamet valitsuse liikluskomisjonis selle aasta jooksul elektritõukeratastega juhtunud liiklusõnnetuste statistikat, kokku on üheksa …

Tarokaart

Reede 21 .10 Tarokaart on MÕÕGAD 9

Täna tuleks Sul oma tegemisi kriitilisema pilguga hinnata ja analüüsida. Kas oled ikka teinud viimasel …