Wednesday , 24 July 2024
Erakorralised uudised
light bulb g1454447c4 640

Saa teada, mis on sinu tähemärgi kõige kuumem kehaosa

Kas olete kunagi mõelnud, miks tundub, et üht inimest tõmbab rohkem ühe sodiaagimärgi poole kui teiste? Vastuse võite saada nüüd ja praegu. Loe mis on iga tähemärgi jaoks tema parim kehaosa.

1.JÄÄR
Jäärade kõige kuumem kehaosa on jalad. Jäärade eriline kõndimisstiil on just see, mis teeb teda teistest silmapaistvamaks.

2. SÕNN
Sõnn on teadaolevalt väga usaldusväärne, praktiline ja ambitsioonikas. Kuid samal ajal on nad tuntud selle poolest, et nad on sodiaagimärkidest kõige atraktiivsemad ja nende sära peitub nende juustes.

3. KAKSIKUD
Kaksikud on tuntud oma loomuse poolest, kus domineerib kaks poolt, nii et kui rääkida nende kõige parematest kehaosadest, siis me ei saa siin rääkida ainult ühest kehaosast, neil on suurepärased füüsilised omadused, et võluda ära keda iganes.

4.VÄHK
Kuumad huuled on see, mis paneb vähid tähelepanu keskpunkti. Lõppude lõpuks võivad kuumad huuled sulatada üles ka kõige külmemam inimese.

5.LÕVI
Lõvitüdrukud räägivad läbi oma silmade, kuna neil on kõige ilusamad silmad. Selle märgi all sündinud naised saavad näitlejatena suurepäraselt hakkama, kuna suudavad publikut kergesti köita.

6. NEITSI
Parim kehaosa asub neitsidel jalge vahel.
Uskuge või mitte, aga see on tõsi.

7.KAALUD
Võib-olla vihkavad teised inimesed sind, kuid lubage mul öelda, et see ei ole vihkamine, vaid nende kadedus, sest sa võid igat üht väga kergesti ära võluda. Teil on kõige ilusam keha ja uskuge mind, ükski mees ei suuda kaalu kehale vastu panna.

8. SKORPION
Selle sodiaagimärgi all olevad inimesed on tuntud oma ilusate silmade poolest ja ka puusad on need, mille üle skorpion on uhke.

9.AMBUR
Selle sodiaagimärgi all olevad naised on väga ambitsioonikad ja ekstravertsed, kipuvad uhkeldama. Lisaks on nende kuumim kehaosa nende selg.

10. KALJUKITS
Neil on lihtsalt kõige kuumemad käed ja nad kipuvad kandma palju aksessuaare.

11. VEEVALAJA
Naiste topid on mõeldud peamiselt Veevalaja tüdrukutele, kuna neil on täiuslikud kõhulihased ja neile meeldib sellega uhkeldada.

12.KALAD
Kalad teavad mis on nende parim kehaosa ja selleks on nende ilus kael. Just ilusa pika kaelaga on enamus kalad endale kaasa saanud, see lihtsalt võlub mehi.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Valitsus andis Riigikogu ees ametivande

Valitsus andis täna Riigikogu ees ametivande ja astus ametisse. Suulise ametivande andis peaminister Kristen Michal

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Transpordiameti ja Politsei- ja Piirivalveameti Pärnu jõe ühisreid tuvastas mitmeid rikkumisi

Transpordiameti väikelaevade üksuse inspektorid tegid koos Politsei- ja Piirivalveameti veepatrulliga eelmisel laupäeval Pärnu jõel ühisreidi