Sunday , 19 September 2021

Sa kohtad kedagi.

On ütlemata selge, et te olete ühel lainel. Sõpradena, armukestena, perekonnana või hoopis mingil muul viisil. Teil on ühine klapp. Sa kohtad selliseid inimesi läbi elu. Nad ilmuvad eikusagilt. Nad võivad ka kaduda… Eikuhugi. Kuid sa kohtad neid olukordades, mis on ehk oodatud või ootamatud või isegi kummalised. Nad aitavad sul end elavana tunda.

 

Nad aitavad sul märgata, kui palju head on elus. Ei ole ainult hall argipäev. On palju lapsemeelsust, rõõmu, naeru. Kas see on juhus või saatus või veel miskit, aga igatahes on hea, et need inimesed su teele satuvad. Osad tulevad ja lähevad. Osad tulevad ja jäävad. Osad annavad oma õppetunnid kiirelt, teised õpetavad sind pidevalt. Kui nad lähevad, siis tea, et neil ei olnud sulle rohkem midagi anda. Kui sa tunned, et pead ise minema, siis tea, et oled kõik andnud. Lihtsalt osad kuuluvad kokku aastateks, osad mõneks ajaks. Kuid nad kõik tulevad mingi eesmärgiga ja mingi eesmärgiga nad ka lähevad. On ütlemata selge, et te olete ühel lainel. Sõpradena, armukestena, perekonnana või hoopis mingil muul viisil. Teil on ühine klapp. Sa kohtad selliseid inimesi läbi elu. Nad ilmuvad eikusagilt. Nad võivad ka kaduda… Eikuhugi.

 

Kuid sa kohtad neid olukordades, mis on ehk oodatud või ootamatud või isegi kummalised. Nad aitavad sul end elavana tunda. Nad aitavad sul märgata, kui palju head on elus. Ei ole ainult hall argipäev. On palju lapsemeelsust, rõõmu, naeru. Kas see on juhus või saatus või veel miskit, aga igatahes on hea, et need inimesed su teele satuvad. Osad tulevad ja lähevad. Osad tulevad ja jäävad. Osad annavad oma õppetunnid kiirelt, teised õpetavad sind pidevalt. Kui nad lähevad, siis tea, et neil ei olnud sulle rohkem midagi anda.

 

Kui sa tunned, et pead ise minema, siis tea, et oled kõik andnud. Lihtsalt osad kuuluvad kokku aastateks, osad mõneks ajaks. Kuid nad kõik tulevad mingi eesmärgiga ja mingi eesmärgiga nad ka lähevad.

 

FOTO: Elodie Oudot@elodieoudot

Jaga

Vaata ka:

alkohol

Koroonasulud tekitasid ÜKs miljon uut alkohoolikut

Poolteist aastat pärast esimeste koroonasulgude kehtestamist on Inglismaa alkohoolikute arv ligikaudu kahekordistunud, kasvades 1,5 miljoni …

minuaeg 1

Aktsepteeri seda, mida ei saa muuta…

Aktsepteeri seda, mida ei saa muuta. Kõik sinu elus ei saa olema ideaalne ning sellest …

minuaeg

19 raskust, mida edu saavutamiseks ületada

Sa pead tegema midagi sellist, mida mitte keegi teine ei tee. Midagi sellist, mis sind …

94999924 10223690378262136 7355426593012973568 n

Elu ei anna teile inimesi, keda te soovite…

Elu ei anna teile inimesi, keda te soovite. Ta annab teile inimesi, keda teil on …