Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
Screenshot 2021 11 01 at 21.50.01

Rocca al Mare ja Kristiine keskuses avati uuskasutuskapid

„Uuskasutuskapp Rocca al Mare keskuses on väga hea võimalus asjade uuele ringile andmiseks Haabersti linnaosas, kus Uuskasutuskeskusel ei ole ühtki kauplust. Tänu Kristiine Keskuse väga heale asukohale muutub asjade uuesti kasutusse suunamine senisest lihtsamaks ka Kristiine kandi elanikele. Loodame, et kapid leiavad aktiivset kasututust,“ ütles Uuskasutuskeskuse tegevjuht Diana Paakspuu.

1. novembrist on Rocca al Mare ja Kristiine keskuses uuskasutuskapid, mille tunneb ära Uuskasutuskeskuse logo ja sinise värvi järgi. Rocca al Mare keskuses asub kapp kohe Sportlandi poolse katuseparkla sissepääsu hallis, Kristiine keskuses teisel korrusel Smartposti pakiautomaadi juures.

„Meil on väga hea meel, et kapid on olemas mõlemas keskuses. Soovime anda oma panuse sellesse, et inimesed enne uute asjade ostmist annaksid ka oma tarbetuks muutunud asjadele uue elu ning säästaksid sellega keskkonda. Mõlemas keskuses paiknevad kapid parkla lähedal, seega on inimestel mugav tuua ka suuremas koguses asju äraandmiseks,“ ütles keskuste juht Kristjan Maaroos.Kaubanduskeskus on strateegiliselt hea asukoht uuskasutuskappidele, kuna igapäevaoste tehes saavad inimesed möödaminnes ära anda kodus liigseks muutunud heas korras asjad.

Uuskasutuskappi saab keskuse lahtiolekuaegadel tuua puhtaid ja terveid riideid, jalatseid, mänguasju, kotte, aksessuaare, raamatuid, spordi- ja hobitarbeid, köögitarvikuid ja kodutekstiile. Korralikule mööblile ja töökorras kodutehnikale saab Tallinnas järele kutsuda Uuskasutuskeskuse kaubiku, saates pildi esemest ja kontaktinfo aadressile kaubik@uuskasutus.ee.

Uuskasutuskeskusel on üle Eesti 16 poodi, neist pooled Tallinnas. Uuskasutuskeskus toetab oma koostööpartnerite kaudu suurperesid, naiste varjupaiku, koduta jäänud inimesi ja loomade varjupaiku. Lisaks teeb Uuskasutuskeskus tihedat koostööd teatri-, muusika- ja filmitegijatega, õpilasfirmade, kunstitudengite ja käsitöölistega.

Citycon on Põhjamaade kaubanduskeskuste arendaja ja kinnisvara investeerimisfirma. Koos Kristiine Keskusega ja Rocca al Mare keskusega omab ja haldab Citycon kokku pea 40 kaubanduskeskust Soomes, Rootsis, Norras, Taanis ja Eestis.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!