Huvitavat

Ripsmeseerum – mida teada enne, kui alustad kasutamist

Pikad ja tihedad ripsmed lihtsalt tõmbavad tähelepanu. Need muudavad pilgu ilmekamaks ning aitavad kaasa harmoonilise tasakaaluni jõudmisele. Osadele meist on sellised ripsmed looduse poolt kaasa antud, teised peavad leppima sellega mis on või otsima erinevaid võimalusi, kuidas saavutada soovitud tulemus. Ripsmetušš, ripsmepikendused või ripsmeseerum on mõned võimalikud variandid.

 

LEIA PARIM RIPSMESEERUM VÕI KASUTA TEISI VÕIMALUSI

Hooldatud ripsmed raamivad silmi ning pikemate ripsmete abil võib jääda lausa mulje, et oled käinud lauge opereerimas, sest silmad tunduvad sedavõrd suuremad ning silmalaud kõrgemal. Ka paljusid ripsmetušše reklaamitakse just pikendava ning tihendava efekti abil ning ripsmetušš on tihtipeale esimene meigitoode, mis on jäänud turvaliseks sõbraks läbi aastate. Kui nüüd aga ripsmetušist jääbki väheks, mis oleks järgmine variant?

Üheks sammuks võib olla ripsmepikenduste kasutamine. Kindlasti tuleb valida kvaliteetne ja professionaalne tegija, kelle tegevus annab pikad ripsmed aga ei too endaga kaasa erinevaid probleeme. Samas ka kõige parema ripsmetehnikuga on probleemiks see, et peab regulaarselt hoolduses käima ning arvestama püsiva aja- ja rahakuluga.

ripsmeseerum 8

 

RIPSMESEERUMI SALADUSED

Kodustes tingimusteks on parimaks variandiks ripsmekasvu soodustav seerum. Ripsmed on tehtud samast materjalist, millest su juuksed, koosnedes 90% ulatuses proteiinist. Nagu nahk ja juuksed, kui need on liiga kuivad, toob see endaga kaasa rohkemgi probleeme. Sama kehtib ripsmete kohta. Liiga kuiv ning üldiselt halvas seisus ripsmekarvad kipuvad kergelt murduma. Probleeme tekitab ka ilm ja liigne meik.

Ripsmekasvu seerum taastab looduslikku niiskustasakaalu. See niisutab silmalaugude nahka ning suurendab elastsust. Ripsmekarv on paremini niisutatud ja sitkem.

Kui nüüd valima hakata, on hea mõte eelistada tuntud ning kvaliteetseid brände nagu näiteks Placent Activ Milano. Seda pead ju silmas ka siis, kui on vaja valida sobivad juuksehooldustooted. Ripsmete maailmas kehtib sama lugu. Vaadates üksnes hinnasilti ja minnes odavaima lahendusega, võib juhtuda et heal juhul need ei toimi, halval juhul kahjustavad ripsmeid ning ka silmi. Hea ripsmeseerum on selline, mille koostisainete nimekirjas ei vaata vastu parabeenid, silikoon, sünteetiline värv, mineraalõli ega lõhnained.

 

RIPSMESEERUMID NÕUAVAD TÖÖAEGA

Isegi ripsmeseerum mis toimib, ei aita saavutada pikki ripsmeid üleöö. Parima tulemuse saavutamine võtab aega. Seda on lihtsam mõista, kui teada, kuidas ripsmed kasvavad. Ripsmekarva elutsükkel koosneb kolmest faasist:

  • kasvufaas
  • vahefaas
  • puhkefaas

Puhkefaasi lõppedes langeb ripsmekarv välja ning kasvab uus. Samas võib ripsmekarv ka enneaegselt välja langeda või murduda. Lühikeste ripsmete põhjuseks on tihtipeale seegi, et kasvufaas on liiga lühike. Ripsmel ei ole aega, et kasvada nii pikaks, kui sooviksid. Parim ripsmeseerum toetab aga karva juurt, aidates pikendada kasvufaasi ajalist kestust. See kui kiiresti tulemused näha on, sõltub ka sellest, millises kasvufaasis sa ripsmeseerumi kasutamisega alustasid. Keskmiselt kulub selleks kolm nädalat.

 

Seerumit võib kasutada ka koos ripsmepikendustega, et aidata tugevdada enda ripsmeid. Eriti hea on seda teha just nädal või nii enne hooldust, ent kindlasti tasub enne kasutamist oma ripsmetehnikult järgi uurida, kas ta lubab seda.

KUIDAS KASUTADA RIPSMESEERUMIT?

Ripsmekasvuseerumi kasutamine on lihtsam, kui sa oled kunagi arvanud. Seerumit kasutatakse igapäevaselt ja tihtipeale valitakse just õhtune aeg, kui oled oma teiste ilurutiinidega lõpetanud ning näiteks duši alt tulnud. Kindlasti on vaja, et enne seerumi kasutamist eemaldaksid kontaktläätsed ning kui mitte midagi muud, pese silmaümbrust õrna pehmetoimelise seebiga.

Kanna ripsmekasvu soodustav seerum peenikese joonena nii ülemisele kui alumisele silmalaule, täpselt ripsmejuurde piirkonda. Rohkemat ei olegi vaja teha!

kolmikpilt

Kui kasutada seerumit regulaarselt ning vastavalt juhistele, on kindlustatud pikemad, tihedamad ning ka läikivamad ripsmed. Aga sa pead olema kannatlik ning valmis tulemusi ootama. Ripsmekasvuseerumi kasutamisega on vaja jätkata. Kui kasutamine lõpetada, taastub ka eelnev kasv.

Allikas. Apotheka.ee

Jaga
Back to top button