Huvitavat

Reede 8.04 Tarokaart on KARIKAD RÜÜTEL

Oled täna oma asjaajamiste juures täielikult pühendunud ja motiveeritud. Ka ei tule Sul puudu vajalikust tundlikkusest, mis aitab kaasa inimsuhete toimimisele. Püüad leida praegu enda joaks enam selliseid tegevusi, mille juures saaksid oma teadmisi ja oskusi täiendada. Süstid taolist uudishimu ka oma lähedastesse inimestesse.

Igapäevaste asjaajamiste juures on Sulle praegu väga oluline teiste inimeste toetus, kuna vastasel korral võivad hakata ka kõige lihtsamad kohustused Sulle tunduva vastumeelsetena.

Sa ei raiska asju praegu tühistele asjadele, vaid püüad oma tegemisi korraldada nii, et sellest maksimaalselt kasu saaksid. Püüad ka oma lähedaste inimeste efektiivsust mõnevõrra suurendada, kuna Sind võib häirida see, kui nad oma energiavarusid mõttetutele asjadele kulutavad.

Igapäevaste kohustuste täitmisel eeliste loomiseks ei näita Sa välja mitte sõjakust, vaid püüad oma eeliseid saavutada läbi uuenduslikkuse ja loovuse. Loovuse kasutamine on Sulle praegu väga tähtis. Püüad leida võimalusi selleks, et oma loovaid võimeid arendada ja täiendada

Sinu tegemisi võivad praegu tavalisest enam mõjutada varasemad kogemused ja mälestused. Kui Sa ei ole neile leidnud positiivseid lahendusi varem, siis tuleks Sul nüüd sellekohaseid jõupingutusi tegema hakata. Kõige paremateks meetoditeks ebameeldivatest mälestustest vabanemiseks on puhkamine, füüsiline ja aktiivsus ja teiste inimestega avatud suhtlemine. Sulle võib kättesaadavaks saada ka mõningane selline informatsioon, mis aitab Sul mõnevõrra kergendada seda koormat, mida oled siiani endaga kaasas kandnud.

Peaksid praegu enam hoolt kandma selle eest, et Sinu energiavarud oleksid piisavalt suured. Vähesed energiavarud võivad takistada Sul oma peamiste eesmärkide poole püüdlemist ning tekitavad pessimismi.

Liigud oma mõtetes praegu palju unistuste maailmas. Seetõttu võid endale luua mõningates asjades kujutelma, mis võib Sind edaspidi reaalsuse esilekerkimisel pettumustunnete keskele viia. Unistamine on kasulik, kuid Sul tuleks hoiduda sellest, et seaksid endale sihiks ebarealistlikke plaane.

Jaga
Back to top button