Huvitavat

Reede 4.02 Tarokaart on SAUAD RÜÜTEL

Sinu tähelepanu hakkavad täna köitma mitmed uued eluvaldkonnad. Praegu tasuks julgemalt kinni haarata uutest võimalustest ja ideedest, et neid oma elukorralduses kasutusele võtta. Täna oleks mõttekas tegeleda asjadega, mille juures saaksid ära kasutada loovaid energiaid, sest see võimaldaks välja jõuda eesmärkideni, mis Sinu huve kõige paremini teenivad.

Paigalseis võib tunduda praegu vastumeelsena, mistõttu tuleks endale otsida rohkem tegevusi. Loomulikult oleks kõige parem see, kui saaksid tegeleda asjadega, mis oleksid Sulle meelejärgi.

Kodused tööd-tegemised võivad tunduda praegu eriti meelepärasena, eriti kui on võimalik midagi muuta või parandada. Uudses koduses keskkonnas tunneksid ennast oluliselt paremini. Tänase päev kaart julgustab Sind ellu viima oma koduses elus ka jõulisemaid muutusi, millele oled juba mõnda aega mõelnud. Niisama uisapäisa ei tasu ideid teostama asuda, vaid need tuleks korralikult läbi mõelda, et tulemused oleksid ootuspärased.

Reisimine peaks olema täna Sulle meelepärane tegevus. Reisimiselt saadavad kogemused ja mälestused tagavad Sulle hea enesetunde pikaks ajaks. Reisimisel kogetavad seiklused on see, mida Sa praegu väga ootad.

Püüa praegu leida rohkem aega ka mõtisklusteks, sest see aitab Sul nii mõneski asjas paremini selgusele jõuda. Ka oma perega või sõpradega ideede vahetamine tuleks täna kasuks.

Hoia täna pigem selliste inimeste lähedusse, kes on optimistlikult meelestatud. Pessimistlikud inimesed muudavad ka Sind nukrameelseks, mistõttu on oht, et Sinu ettevõtmised võivad soiku jääda. Saladustega ümberkäimisel tasuks Sul praegu ettevaatlikum olla, sest saadud informatsiooni võidakse Sinu vastu ära kasutada.

Jaga
Back to top button