Huvitavat

Reede 12.08 Tarokaart on MÕÕGAD 6

Täna tuleks Sul vähema kasutada oma asjaajamiste korraldamisel varasemaid kogemusi. Need on küll kasulikud kogemused, kuid ühel või teisel põhjusel täna soovitud tulemusi ei taga. See võib Sinus tekitada palju pahameelt ja nukrameelsust, sest Sul on esilekerkivate situatsioonidega keeruline toime tulla.

Täna peaks olema avatud kõigele uuele: uutele võimalustele, teadmistele, suhetele jne. Ehkki tänase päeva mõjud homsesse päeva ei kandu, annavad need Sulle võimaluse tutvust teha millegi uuega, mis võib vähemal või rohkemal määral saada edaspidi Sinu igapäevase elu lahutamatuks osaks.

Et tänaste võimalike pingetega paremini toime tulla, tuleks Sul otsida enda ellu rohkem tasakaalu ja harmooniat. Seda pakub eelkõige kodu ja perekond, kuid ka tegevused, mis on Sulle meeltmööda, nagu näiteks hobidega tegelemine.

Aktiivsem seltskonnaelu oleks täna kasuks, kuna aitab mõtted argimuredelt paremini ära viia. Ka annab teiste inimestega suhtlemine mitmesuguseid uusi ideid ja lahendusi takistuste ületamiseks järgnevatel päevadel.

Täna tuleks hoiduda igasugusest vastuseisust teiste inimestega. Sa ei võidaks sellest mitte kui mitte midagi, sest võib ennast leida mitmesuguste probleemide keskelt, mille lahendamine võib võtta nädalaid, isegi kuid.

Nostalgitsemine ei teeks täna paha. See annaks juurde uut energiat edaspidiste ettevõtmistega toimetulemiseks. Hea oleks möödunud aegu meenutada koos kellegi lähedasega.

Täna tasuks oma majandusliku seisuga rohkem tegeleda, sest see aitaks Sul oma rahalise seisus paremuse poole suunata. Hoiduda tuleks tormakusest uutest rahalistest võimalustest kinnihaaramisel, kuna need võivad olulisel määral Sinu majanduslikku seisu kahjustada.

Jaga
Back to top button