Sunday , 28 November 2021
kalev

Rahvahääletusel selgus eestlaste armastatuim komm.

Eesti suurim maiustustetootja Kalev viis 215. juubeliaasta tähistamiseks läbi rahvahääletuse, et välja selgitada, millised nende maiustused on eestimaalaste seas kõige rohkem armastatud. Ülekaalukalt võitsid Kalevi klassikaline trühvel ja Maiuspala kommid.

Rahvahääletusel osales ligi 10 000 inimest, enim hääli said Kalevi klassikaline trühvel ja Maiuspala kommid, vastavalt 985 häält ja 847 häält. Favoriitidel olid kannul Kalevi tervete metsapähklitega piimašokolaad 543 häälega, kommid Kirju Koer 403 häälega ning Kalevi valge šokolaad õhitud riisi ja mustikaga 417 häälega.

Kalevi turundusjuhi Kätlin Sepa sõnul on Kalevi tooteportfellis ligi 200 erinevat maiustust erinevatele maitse-eelistusele. Oma lemmikute Kalevi maiustuste poolt sai hääletada valides ühe toote eelvalikusse pääsenud maiustuste seast. Kui oma lemmikut välja toodud valikutest ei leidnud, oli võimalik enda lemmik ka ise kirja panna. “Inimeste endi välja pakutud toodetest said enim hääli Mesikäpa tooted, erinevad martsipanid ja kommikarp Kannel,” lisas Sepp.

Kõigi hääletajate seas loositi välja kokku kaks Kalevi kingikoti saajat ning üks peaauhinna võitja, kes sai kastitäie ise enda poolt lemmikuks valitud toodet, milleks võitjal oli Kalevi india pähkel kakaos.

Jaga

Vaata ka:

people g1a7640e08 640

Nepaali tarkade soovitused eluks.

1. Rääkige aeglaselt, aga mõelge kiiresti.  2. Ärge hinnake inimesi tema vanemate järgi. 3. Kui …

girl ga2d27355d 640

Lahkuminekud on rasked, kuid nad kasvatavad sinu hinge.

Enamasti ei minda lahku mitte selle pärast, et ei hoolita teineteisest, vaid kuna enam ei …

rase

Miks ei tohi rasedana nutta.

On palju raamatuid rasedusest, sünnitusest ja vastsündinutest. Neid kirjutavad kvalifikatseeritud arstid: psühholoogid  või lastearstid. Usaldada …

ema 1

Mõtlemapanev lugu, ehk hoidkem oma emasid….

Me kõik jääme vanaks -ja on hea, kui siis, vanast peast oleksid meie kõrval armastatud …