Huvitavat

PÜSIGE KODUS! Taevas on saatust muutev Suur Rist ja Marss läheb kohe ühendusse deemontähe Algoliga!

Taevas on saatust muutev Suur Rist – täiskuuaeg toob augustis taevakaardile kurjakuulutavad seisud

„Augusti täiskuuaeg on äärmiselt oluline murdepunkt. Senine tegelikkus kas paindub või murdub,“ hoiatab tähetark Peeter Tammela. Astroloog lisab, et on uurinud sadu täiskuukaarte, kuid nii hullu kombinatsiooni pole palju ette tulnud. „See täiskuu on vaieldamatult üks pingelisemaid, keerulisemaid ja vastuolulisemaid. Mille täpselt ta aga kulminatsioonini viib, on raske prognoosida.“

Kosmosejõud on joondunud eriti kurjakuulutavasse seisu. On täiskuuaeg ja emotsioonid möllavad. Saturni ja Uraani skisofreeniline pingeaspekt ennustab suurt muutust. Ka on taevas erakordselt võimas seis – Suur Rist ehk Karmarist, mis nagu saatuseratas võib kõik senise pea peale pöörata. Olgu siis heas või halvas mõttes.

Täiskuu on ööl vastu reedet, 12. augustil kell 4.37. Astroloogiliselt tähendab täiskuufaas, et Kuu ja Päike moodustavad omavahel opositsiooni ehk asetsevad taevakaardil üksteise vastas. Tähetark Margot Veidemanni sõnul ei ole see tingimata negatiivne seis, ehkki, kui inimene ei ole iseenda sees rahu ja tasakaalu leidnud, võib see teatavat turbulentsi tekitada küll.

Loe edsi SIIT
Alliaks. Õhtuleht.ee

Jaga
Back to top button