Huvitavat

Pühapäeva õhtul TV3 eetris olnud erisaade Ukrainast ( saatejuhid Marii Karell ja Urmas Eero Liiv ) sai sotsiaalmeedias hävitava hinnangu.

Pühapäeval TV3 eetris olnud saates «Otse Ukraina piirilt Marii ja Urmas Eeroga» näidati kaadreid Poola-Ukraina piirilt ja oli külas mitu poliitikaeksperti, näiteks endine kaitseväe juhataja Ants Laaneots ning poliitikud Igor Taro, Yana Toom, Andrei Hvostov, Marina Kaljurand ja Jevgeni Ossinovski.

Kaks ja pool tundi kestnud erisaade on aga uue nädala alguseks saanud TV3 Facebooki lehel suuresti negatiivse tagasiside osaliseks. Hävitava hinnangu on andnud üle 130 inimese ning peamiselt süüdistatakse saatejuhte hirmu õhutamises ja saatekülalistele vahele segamises. Stuudios olnud Ants Laaneots palus isegi saatejuhte, et nood ei hirmutaks asjatult inimesi.

«Piinlik saade, kohatu. Inimesed vajavad praegu adekvaatset infot, analüüsi, aga saime tühisuse tühisust.»

* Kohatu saade, muud ei mõista ütelda. Kuidagi üritatakse põnevust tekidada… lahmiti, siit-sealt klopsiti kokku midagi … ebaeetiline, see on minu subjektiivne arvamus.
* Piinlik saade, kohatu. Inimesed vajavad praegu adekvaatset infot, analüüsi, aga saime tühisuse tühisust. TV3 taset näitab see, et seal pole keegi kuulnud telekanalist Dožd!? Kahju, et neil pole võimalik enam seda vaadata, kuidas tõeline ajakirjandus töötab, sest Putin pani selle kanali kinni.
* Miks liiv ültse eetrisse lastakse ja siis imestame et meil on vaenu õhutamine
* Mind väga häiris U E Liivi pastapliiatsiga näitamine ja toksimine intervjueeritavate suunas. Sama mis näpuga näitamine. Piinlik ! Kohati tundus et tehakse ajaviitesaadet, mitte informatiivset. Liiga tihetaks tehti saade – diivanil istujad vahetusid koguaeg ja kas oli vaja jõuda 10-sse kohta seal kaugel …
* Paanikat külvav ja täielik tsirkus🤮🤮🤮. Saatejuhid ise küsisid ja ise ka vastasid… Häbi hakkas!
* Üllatavalt ebameeldiv saade.
* Imestasin ka tõepoolest, saade oli nagu meelelahutust pakkuv, (käib reaalne sõda Euroopas) saatekülalised ja saatejuhid ei üllatanud, pigem otsiti põnevust. Kurb😔

Loe edasi SIIT
Allikas. Elu24

Jaga
Back to top button