Kolmapäev , 28 veebruar 2024
Erakorralised uudised

Pühapäev 7.05 Tarokaart on KARIKAD 5

Tänane päev on Sinu jaoks mõnevõrra keeruline. Sinu ootused on võib-olla liialt suured ja pettumustunded kerged tekkima. Täna kahetsed mitmesuguseid selliseid asju, mida oled varem teinud või öelnud. Samas nende probleemide lahendamiseks Sul jõudu ja sihikindlust ei ole.

Täna on hea aeg selleks, et mõelda sellele, mida sooviksid tulevikus korda saata. See annab Sulle sisemist jõudu ja annab võimaluse keskenduda uutele väljakutsetele. Ainult minevikust kinnihoidmine midagi head kaasa ei too. Konkreetsete sammude astumiseks täna kõige parem aeg ei ole. Pigem keskendu plaanide tegemisele, puhkamisele ja viimase aja saavutustest kokkuvõtete tegemisele.

Ära jää oma muredega täna üksi. Püüa ennast ümbritseda inimestega, kellelt saad tuge ja toetust. Jaga julgemalt oma mõtteid.

Jälgi tähelepanelikumalt enda ümber toimuvat. See võimaldab avastada midagi uut ja põnevat, mis võiks Sinu edaspidisele elule kasuks tulla.

Rohkem tasuks tegeleda täna oma hobide ja muude harrastustega. See aitab mõtted mujale viia ja argiasjade pärast mitte muretseda.

Täna võiksid mõelda sellele, et vabaneda asjadest või inimestest, mis või kes enam Sinu huvides ei ole. On aeg teha ruumi uutele võimalustele, asjadele ja inimestele oma elus.

Hea aeg koduste tööde tegemiseks. Ka see aitab tunda ennast paremini, viia mõtted mujale ja tunda hiljem rõõmu sellest, mida oled saavutanud.

Teiste inimestega suhtlemine on üldiselt hea, kuid võid kohtuda täna mõne sellise inimesega, kes võib Sinu meeleolu halvemaks muuta. Täna tasuks hoiduda võimaluse korral negatiivsetest inimestest ja veeta aega positiivsete ja rõõmsameelsete inimeste keskel.

Võimalik, et Sinuni jõuavad täna mõningaid selliseid uudiseid, mis Sinus palju segadustundeid tekitavad. Samas ei ole muretsemiseks põhjust, sest uudised tegelikult on positiivset laadi, Sa lihtsalt ei suuda seda koheselt märgata.

Vaata ka:

janar keel

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed…

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed, avastame end tihtilugu tõdemuse

Finantsinspektsiooni scaled

Finantsinspektsioon tegi Creditstar Estonia AS-ile ettekirjutuse

Finantsinspektsioon (FI) tegi Creditstar Estonia AS-ile (registrikood 11251314) ettekirjutuse, kuna tuvastas minetusi tarbijate krediidivõimelisuse hindamises

error: Sisu on kaitstud!