Huvitavat

Pühapäev 6.03 Tarokaart on MÕÕGAD 9

Täna tuleks Sul oma tegemisi kriitilisema pilguga hinnata ja analüüsida. Kas oled ikka teinud viimasel ajal selliseid otsuseid, mis töötaksid Sinu huvides. Kui ei, siis nüüd on aeg asju parandama hakata. Täna on oluline aktiivne liikumine ja keskendumine eesmärkidele. Eesmärke ei tohi Sa unustada ühekski hetkeks, kuna vastasel korral oleksid valeotsused kerged tulema.

Tihtilugu seostatakse tänase päeva kaarti ka mõningate kaotustega või ebatavalisusega igapäevases rutiinis. Ehk teisisõnu, tegeled küll suure tõenäosusega oma rutiinsete kohustustega, aga asjade areng saab olema sootuks teistsugune.

Täna tuleks Sul enam rõhku panna suhtlemisele ning seda eriti perekondlikes asjades. Probleemid perekonnas võivad tähendada kaotusi. Seepärast on oluline anda kõikidele pereliikmetele võimalus enda südamelt kõik ära rääkida, sest ainult nii saavad asjad olla kindlalt kontrolli all.

Oluline on pöörata kõik negatiivsed kogemused positiivseks. Muretseda ei tohi ning probleemide lahendamisest ei tohi tekitada endale kinnisideed. Probleemid tulevad ja lähevad ning seda tuleb võtta kui lihtsalt elu osa.

Ära võta täna enda kanda liigselt kohustusi, seda eriti veel siis, kui need kohustused tuleks kanda teistel inimestel. Sa ei pea tegema teiste eest asju ära. Ka ära eelda seda, et tehtud teeneid Sulle tasuma tormataks. Nii need asjad suure tõenäosusega ei lähe ning kaotajaks oled Sina.

Püüa leida võimalusi selleks, et oma elus midagi muuta ja paremuse poole suunata. Sellega muudaksid oma elu edaspidi dünaamilisemaks ja paremaks. Kõikvõimalikud meelelahutuslikud ettevõtmised tuleksid Sulle praegu kasuks, kuna aitaksid Sul unustada argipäevased mured ja probleemid.

Jaga
Back to top button