Teisipäev , 16 aprill 2024
Erakorralised uudised
Tarokaart

Pühapäev 2.04 Tartokaart on VÕLLAROOG

Klassikalises käsitluses tähendab Võllaroog kaart seda, et puudub piisav võimekus iseseisvalt oma ettevõtmisi suunata ja juhtida. Energiavarud on vähesed ja otsused vajaksid langetamist.

Tänase päeva kaardina tähendab Võllroog seda, et otsustamiseks pole praegu mitte kõige parem aeg. Ehkki informatsiooni on piisavalt, ei kulge otsustamine kergelt. Pigem võiks aga öelda, et ka kõige lihtsamad otsused ei õnnestu. Seepärast tasuks otsustamisest hoiduda

Igapäevased asjaajamised toovad kaasa mitmesuguseid piiranguid ja probleeme, mistõttu eeldab tänane päev seda, et oleksid kannatlik, sihikindel ja rahulik. Vajalik on säilitada ka kõige keerulisematel hetkedel optimistlik meel, sest see aitab järgmistel päevadel kiiremini oma eesmärkide poole liikuda.

Tänane päev toob kaasa mõningaid õppetunde, seda sõltuvalt sellest, kas viimase aja sammud on elus olnud õiged või valed.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Regionaalminister Madis Kallas lahkub ametist

Regionaalminister Madis Kallas andis täna teada, et lahkub regionaalministri ametist. Kallase volitused ministrina lõppevad täna

ingel

Ingli sõnum – Teisipäev, 16. aprill 2024

Tere tulemast tänase inglisõnumi juurde! Täna toob ingel Metatron teile sõnumi usaldusest ja jumalikust juhatusest.

error: Sisu on kaitstud!