Huvitavat

Pühapäev 15.05 Tarokaart on SAATUSE RATAS

Saatuse ratas kaart sümboliseerib traditsiooniliselt tsüklilisi muutusi. Ratas pöörleb jätkuvalt, tuues kaasa ellu nii arenguid kui tagasilööke. Olenemata perioodist, aitab see vabastada minevikusündmuste energiast. Kellelgi pole võimalik Saatuse ratta tsüklilisest tegevusest pääseda. See võib tunduda küll hirmuäratavana, kuid samas on elus siiski arengud ja tagasilöögid üsna kindlas tasakaalus.

Täna tuleks ennast enam pingutada selle nimel, et oma elus mõningaid kokkuvõtteid teha. See võimaldab endale paremini teadvustada, mis asjad on ellu viidud ning millega tuleks edaspidi tegelema asuda. Saatuse ratta kaardi energiate siht ongi see, et iga inimene õpiks oma sisemist maailma paremini tundma, et seeläbi elus edasi liikuda ja areneda.

Kui asjad kulgevad elus hästi, siis tuleb seda täna mingil moel tähistada. See annab juurde positiivsemat energiat nendeks hetkedeks, kui tuleb kokku puutuda raskuste või probleemidega. Kui asjad on keerulised või rasked, siis nüüd tasuks mõelda, miks need asjad nii on. Selline lähenemine võimaldab nii mõnelegi asjale lahendusi leida. Kui aga lahenduste leidmine on raske, siis tasub lihtsalt oodata, kuni asjad jälle paremaks muutuvad.

Jaga
Back to top button