Huvitavat

Pühapäev 14.08 Tarokaart on SAUAD ÄSS

Tänase päeva kaart esindab suurt energiat. Tunned ennast väga energilisena, soovid midagi suurt ellu viia. Haarad kinni uutest võimalustest. Oled aktiivne ja ettevõtlik.

Täna esil olevad energiad on positiivsed. Need mõjutavad Sinu edaspidist elu väga positiivselt. Need energiad muudavad Sind kirglikuks ja aitavad raskustega paremini toime tulla. Üldiselt on tänase päeva energiad enamikele inimestele kasulikud, kuid mõnele inimesele võivad need ka kahjulikku mõju avaldada.

Peamiseks probleemiks on täna aga see, et neid suuri energiavarusid tuleb õieti suunata. Kui lased energiatel lihtsalt liikuda siia-sinna, siis ei jõua Sa midagi suurt korda saata. Leia viis, kuidas oma energiat kõige paremini rakenduda oluliste ettevõtmiste juures.

Kannatlikkus ja järjepidevus ei ole täna Sinu tugevamad küljed, kuid täna need hädavajalikud. Ehkki täna tunned ennast väga energilisena, ei tähenda see seda, et see ka homme nii on. Seepärast tuleb oma energiavarusid kasutada säästlikult, et mitte ennast homseks täielikult ära kurnata. Õige hetke tajumine, millal on õige aeg pausi pidada, on aga keeruline ülesanne.

Hea päev selleks, et tegeleda loovate asjadega. Need tegevused pakuksid Sulle kõige rohkem rahulolu, sest rutiinsed ja igavad asjad.

Peaksid olema füüsiliselt küll aktiivsem, kuid järgi seda, et Sa endale liiga ei tee. On oht midagi olulist ära unustada.

Teiste inimestega suhtlemisel järgi oma sõnavara. Ja väldi tormakust.

Jaga
Back to top button