Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
Tarokaart

Pühapäev 12.03 Tarokaart on KARIKAD ÄSS

See kaart sümboliseerib seda, et Sinu elus on algamas vähemal või suuremal määral uus ajajärk. Nüüd tuleks olla avatud kõikvõimalikele uutele muutustele, sest need mõjuksid Sinu elule väga positiivselt. Muutustele vastuseismine tekitab ainult pingeid ja mõttetut asjaajamist.

Näed täna paljusid asju hoopis teises valguses, mistõttu on muutustega kergem kaasa minna. Tead ka seda, mida oma elult ootad ja milliste tulemusteni sooviksid välja jõuda.

Täna tuleks Sul otsuste langetamisel enam kuulda võtta seda, mida sisemine hääl Sulle ütleb. Liigne faktidele ja informatsioonile tuginemine ei taga kõige paremaid tulemusi. See aga ei tähenda seda, et Sa informatsiooni ja fakte koguma ei peaks.

Sulle tuleks täna kasuks selliste asjadega aktiivsem tegelemine, mis oleksid Sulle kõige hingelähedasemad. Rutiinsed asjaajamised pole praegu need, mis oleksid Sulle meelejärgi. Samas kui pead rutiinsete asjadega tegelema, siis pole Sul sellest pääsu, pead lihtsalt oma elu veidi mitmekesisemaks ja huvitavamaks muutma.

Vaata ka:

unnamed 1

Veteranipäeva puhul heisatakse Eestis lipud

Teisipäeval, 23. aprillil on veteranipäeva puhul Eestis lipupäev. Eesti lipu heiskavad kõik riigi- ja omavalitsusasutused

Voru v Osula korvalhoone leekides

Lõuna päästekeskuse sündmused 19.-22. aprill

Tartumaa20. aprillil kell 17.15 teatati, et Kastre vallas Haaslava külas põleb elumaja. Selgus, et süttinud

error: Sisu on kaitstud!