Wednesday , 1 December 2021
Pfizeri vaktsiin

Portugali arst võttis sõna laste vaktsineerimise vastu: oma lapsi ja lapselapsi ta vaktsineerida ei luba

Tunnustatud Portugali arst ja endine presidendikandidaat Fernando Nobre võttis sõna Portugali otsuse vastu lasta üle 12-aastased lapsed ära vaktsineerida.

Dr Nobre hoiatas, et ametivõimud sellega ei piirdu: „Nad on juba teatanud vaktsiinidest 6-12-aastastele ja siis 2-5-aastastele. Mis edasi? Kas edasi tulevad emakasisesed (vaktsineerimised)?”
Dr Nobre ütles, et oma lapsi ja lapsepapsi ta koroona vastu vaktsineerida ei luba. Poliitikute tegevust laste vaktsineerimisel nimetas ta aga „uskumatuks”, vahendab Portugal Resident.

Arst märkis, et pole saladus, et laste vaktsineerimise otsustasid ära poliitikud, kuna asjatundjate hulgas pole selles osas üksmeelt. Portugali meditsiininõukogu eetikakomisjon andis teada, et 12-15-aastaste laste vaktsineerimise mõjude kohta pole veel piisavalt infot.

Fernando Nobre on olnud pandeemia algusest peale alternatiivsete lahenduste pooldaja ja ta pole olnud nõus väitega, et tegemist on „hirmsa haigusega”. Samuti ei pea dr Nobre tõeseks PCR testide tulemusi, mis on tema väitel 93-97 protsendi ulatuses valepositiivsed.

Dr Nobre on Portugali meditsiinilise ühingu AMI (Assistência Médica Internacional) asutaja ja ta on töötanud palju välismaal selliste raskete nakkushaigustega nagu Ebola. Seetõttu on dr Nobre poolt välja öeldut väga raske vaidlustada.

Alliks.eestinen.fe

Jaga

Vaata ka:

107

10 ägedat ideed euroaluste taaskasutamiseks

Euroalused on üsna praktilised, kuna muudavad interjööri loomingulisemaks ja maalähedasemaks. Siin on mõned ideed euroaluste …

Nimetu kujundus

Nina kuju räägib nii mõndagi inimese iseloomu kohta!

Vaata peeglisse, millisele nina kujule sarnaneb sinu nina ja uuri välja, mida see sinu kohta …

euroopa liit

Euroopa Komisjoni president: Euroopa Liit peaks arutama kohustuslikku vaktsineerimist kogu Euroopas.

Euroopa Liit peaks arutama, kas koroonaviiruse praeguse nakatumislaine vastu võitlemiseks oleks vaja kohustuslikku vaktsineerimist, teatas …

laps

Irja Lutsar: Eestis saab aasta lõpus vaktsineerida COVID-19 vastus 5-11.a lapsi. Ja igal juhul tuleb lapsi vaktsineerida.

„Uuringud on kinnitanud, et COVID-19 vastane vaktsineerimine on tõhus nii nakatumiste kui haigestumiste, eriti raskete …