Erakorralised uudised
kiiruskaamera kast

Põlvamaal alustavad neljapäeval tööd uued kiiruskaamerad

Transpordiamet käivitab neljapäeval, 2. novembril kahes uues asukohas Põlva maakonnas Kanepi vallas Maaritsa külas kiiruskaamerad.

Kaamerate seadistus- ja häälestustööd on tehtud ning liikluskorraldus on viidud vastavusse uute oludega.

Kiiruskaamerad asuvad Tallinna–Tartu–Võru–Luhamaa maantee 205. kilomeetril ning üks mõõdab kiirust Tartu–Võru ja teine Võru–Tartu suunal.

Eesti riigimaanteedel on 67 mõõtekabiini, millest viies on võimalik kiirust mõõta mõlemas suunas. Mõõtekabiinides on Transpordiametil kasutada 34 mõõtesüsteemi, mida paigutatakse aeg-ajalt ümber.

Kiiruskaamerad aitavad vähendada lubatud sõidukiiruse ületamisi liiklusohtlikes kohtades, mis omakorda aitab vähendada liiklusõnnetuste arvu ja nende raskusastet. Lisaks aitavad kiiruskaamerad kontrollida sõidukijuhtide liikluskäitumist.

Allikas: Transpordiamet

Vaata ka:

horoscope 2

🌟 Hea ja Halb Päev Tähemärkidele – Esmaspäev 24. veebruar 2025

Iga päev toob uusi võimalusi ja väljakutseid, kuid mõned tähemärgid tunnevad täna erilist toetust ja

horoskoop minuaeg.com 2

🌟 Esmaspäev 24. veebruar 2025 – Kaks sodiaagimärki, kellele päev toob kergenduse ja võimaluse ületada suured väljakutsed!

Täna on eriline päev kahele sodiaagimärgile, kelle elus on viimasel ajal olnud keerulisi hetki, kuid