Erakorralised uudised
lady 3974502 1920

Politsei: Viljandi kohaliku mammi jutt sellest, et võileib oli söödav ka peale 5 sekundit, ei vasta tõele

Täna pärastlõunal pidas politsei kinni Viljandi kohaliku elaniku Elfriide Männi (87), kes olevat naabritele väitnud, et tema maha kukkunud võileib oli söödav ka peale 5 sekundit maas olemist.

Politsei sõnul oli Viljandi kohaliku mammi valeväide nii räige, et patrullpolitseinikud ei pidanud vastu kiusatusele mammit ka tunnikese kumminuiaga nuhelda.

Jõhker vale

Politsei sõnul olevat Elfriide täna pärastlõunal teinud endale võileiva, mis üsna kohe ka tema käest põrandale pudenes.

“Kuna Elfriide on tõepoolest juba üsna eakas, siis võttis tal võileiva ülesvõtmine aega rohkem kui 5 sekundit. Ta ise väitis, et olevat küll püüdnud kiiremini seda teha, kuid artriit polevat lasknud,” kommenteeris räiget juhtumit Viljandi politsei juhtivinspektor Tarmo Karmo.

image 24
Elfriide võileib enne maha kukkumist

“No ja edasi läks asi nii, et Elfriide võttis võileiva maast üles meile teadaolevalt umbes 10 sekundit peale selle maha kukkumist ja peast nõder nagu ta on, hakkas seda ka sööma,” väristab politseinspektor õudusest õlgu.

“No ja edasi läks kõik ainult hullemaks – ta nägi peale võileiva söömist oma naabrinaist ning väitis siis talle, et võileib olevat olnud igati söödav ja maitsev.”

“Õnneks oli naabrinaine tubli kodanik ja helistas kohe politseisse ning kutsus Elfriidele patrulli järgi,” kommenteeris Karmo.

“Patrullpolitseinikud pidasid Elfriide koheselt ka kinni. Kuna Elfriide väide oli nii absurdne ja uskumatult debiilne, siis kahjuks ei suutnud meie politseinikud end tagasi hoida ja Elfriidet karistati pisut ka nuutidega, et mõistus pähe taguda,” ütles Viljandi juhtivinspektor.

Miks Elfriide nii absurdsete väidetega avalikuks tuli, pole veel teada, seda näitab juba uurimine, lisas Viljandi politsei juhtivinspektor Tarmo Karmo.

Elfriide on esialgu peetud kinni 48 tunniks, kõigi asjaolude selgumiseni.

allikas: lugejakiri.ee

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Pühapäev 16 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna toob Päike sulle energiat ja selgust. Kasuta seda,

horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 16 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on suurepärane aeg keskenduda oma plaanidele ja jätta