Reede , 9 juuni 2023
Erakorralised uudised

Politsei pidas täna hommikul kinni naise, kes väitis, et värvis ripsmeid kinnise suuga

Politsei kiirreageerijad pidasid täna hommikul Tallinnas kinni riigiametnikuna töötava naise, kes ütles sõbrannadele, et värvis ripsmeid kinnise suuga. Politseile väitis naine, et ta lihtsalt unustas suu lahti teha.

Tallinnas elav ja riigiametnikuna töötav Marje (27) peeti esialgu kinni 48 tunniks, kuni kõigi asjaolude selgumiseni.

Ränk süüdistus

Häirekeskus sai ärevakstegeva kõne täna hommikul kella 8 paiku, kui hüsteerias helistaja teatas, et tema hea tuttav olevat sotsiaalmeedia vestluses väitnud, et värvis oma ripsmeid kinnise suuga,” kommenteeris juhtunut politsei korrapidaja.

“Loomulikult reageerisime suurte jõududega, sest tegemist oli ju täiesti absurdsete väidetega, mida poleks saanud tähelepanuta jätta,” ütles korrapidaja.

Ainuke korrektne viis ripsmete värvimiseks on teha seda lahtise suuga.

“Sündmuskohal peeti kinni 27-aastane tallinlanna Marje, kes osutaks kinnipidamisel kahjuks ka nii füüsilist kui verbaalset vastupanu,” jätkas politsei korrapidaja.

“Lühidalt öeldes hakkas ta esiteks väitma, et unustas suu lahti tegemata ja pärast ütles, et tegi lihtsalt nalja.”

“Kiirreageerijad tema sonimist loomulikult uskuma ei jäänud ning naine peeti 48 tunniks ka kinni, et selgitada välja kõik juhtunu asjaolud,” lisas politsei korrapidaja.

Politsei korrapidaja sõnul olevat sündmuspaigal viibinud ka kinnipeetu mees, kes olevat ainult pead vangutanud ja öelnud naisele, et ma ju ütlesin, et kunagi nad su kätte saavad, kui sa nii jätkad.

Hea lugeja! Mida arvad Sina politsei käitumisest noore naise kinnipidamise? Kas käituti õigesti, et kohapeal ei kasutatud kinnipidamisel vägivalda? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

SEOTUD LOOD:

Politsei pidas kinni mehe, kes väitis, et ta sai õhukese poekilekoti lahti esimese korraga

Politsei pidas altkäemaksu võtmises kinni selle ühe hambaarsti kümnest, kes kunagi midagi heaks ei kiida

Lugu meeldis? No siis kliki siia ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Alliklas: Lugejakiri.ee

Vaata ka:

Isa leidis šokeeriva kirja oma kadunult pojalt. See, mis oli kirjas, on iga lapsevanema õudusunenägu

Miski ei ole hullem, kui koju tulles avastada, et Sinu alaealine laps on kodust ära …