Reede , 9 juuni 2023
Erakorralised uudised

Politsei pidas kinni terve suguvõsa, kes väitsid, et vanaisa pärandus jagati ilma tülideta

Täna hommikul pidasid kiirreageerijad Raplas kinni terve suguvõsa jagu inimesi, kes väitsid, et pärast vanaisa surma istuti üheskoos maha ja pärandus jagati omavahel võrdselt ja tülideta. Politsei absurdseid väiteid uskuma ei jäänud.

Kohu suguvõsa jagu inimesi peeti esialgu kinni 48 tunniks, kõigi asjaolude selgumiseni.

Absurdsed väited

Juhtunu on niivõrd raske iseloomuga, et sekkuma pidi isegi PPA juht.

“Täna hommikul helistas Häirekeskusesse Raplas töötav notar, kelle sõnul oli ta teenindanud just ühte kohalikku perekonda, kes jagasid hiljuti manalateele läinud vanaisa vara,” kommenteeris Politsei- ja Piirivalveameti juht Egert Belitšev.

“Selles iseenesest pole ju midagi erilist, aga eriliseks tegi notari väide, et suguvõsa olevat teinud seda täies rahus, võrdselt ja ilma igasuguste tülideta,” jätkas PPA juht.

“Siis läksid meil häirekellad loomulikult põlema – midagi nii absurdset polnud minu kõrvad varem kuulnud – ilma tülideta jagatakse lahkunu varandust? No kuulge!!”

“Teavitasime koheselt nii Rapla politseid kui ka saatsime Tallinnas mitu autotäit kiirreageerijaid tervet suguvõsa kinni pidama,” ütles Belitšev.

“Kinnipidamisel üritasid mitmed pereliikmed küll väita, et asjad polevat sugugi nii libedalt läinud, kui notarile tunduda võis, aga loomulikult ei jäänud kogenud ja kõikenäinud politseinikud nii lolle väiteid uskuma,” jätkas ta.

Loe edasi SIIT

Alliaks: Lugejakiri.ee

Vaata ka:

Isa leidis šokeeriva kirja oma kadunult pojalt. See, mis oli kirjas, on iga lapsevanema õudusunenägu

Miski ei ole hullem, kui koju tulles avastada, et Sinu alaealine laps on kodust ära …