Monday , 21 June 2021
WdEsjRe1 1

Politsei hoiatab: soe ilm on ajanud liikvele ka sokkides ja sandaalides mehed!

Politsei hoiatab: soe ilm on ajanud liikvele ka sokkides ja sandaalides mehed!

Politsei andis teada, et soe kevad on teinud aktiivseks mehed sokkides ja sandaalides: täna on kella üheksase seisuga teatatud üle riigi juba ligi 50 juhtumist, kus taolist äärmiselt häirivat vaatepilti on nähtud.

Seda, et politsei suhtub asjasse täie tõsidusega, näitab juba seegi, et kommentaare antud teemal jagab siseminister Kristian Jaani isiklikult.
Liiklejaid häirivaid tegureid niigi palju

“Suur suvesoe jõudis kätte ning sellega seoses on meie teedel ja tänavatel varasemast veelgi rohkem liiklejaid häirivaid erinevaid tegureid, nagu näiteks miniseelikus jalakäijad või siis kiivrita lapsratturid,” kommenteeris siseminister.

“Kuid viimastel päevadel, kui õues on juba väga soe, on lisandunud veel üks äärmiselt ohtlik tegur ja seekord pole enam tegemist mingi meeldiva nähtusega,” sõnas Jaani.

“Jah, meie teedele ja tänavatele on ilmunud mehed, kellel jalas sokid ja sandaalid ja me peame teemat avalikult markeerima.”

sandaalid
Liiklusohtlik olukord.

Tekitavad liiklusohtlikke olukordi

Siseminister Kristian Jaani palub seetõttu kõigil liiklejatel olla teineteisega arvestavad ning eriti tähelepanelikud enda ümbruse suhtes.

“Sandaalides ja sokkides mehed võivad tekitada liikluses paraja kaose ning kui mõni sõidukijuht neid liikluses märkab, võib ta kokkupõrke korral lõhkuda enda, masina ja põhjustada vigastusi ka sõitjatele ja ümbritsevatele liiklejatele,” selgitas siseminister probleemi olemust.

“Ettevaatlik peab liikluses olema nagunii, aga tee või tänava ääres sokkides ja sandaalides meest nähes peab arvestama, et nad käituvad sageli ettearvamatult ning liiguvad mitmekesi.”

“Seega tasub taolise kohtumise korral võtta autol hoog maha või jääda võimalusel hoopis seisma ning jälgida, mida sokkides ja sandaalides mees edasi teeb,” lisas siseminister Kristian Jaani.

SEOTUD LOOD:

Valitsus kinnitas sokkide ja sandaalide koos kandmise ametlikuks rasestumisvastaseks vahendiks

ILMAEKSPERT: suvi ei tule enne, kui tänavatele ilmuvad sokkides ja sandaalides mehed

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla
Jaga

Vaata ka:

sad

Vägivallast loobumise tugiliinile on aasta jooksul pöördutud üle tuhande korra

Vägivallast loobumise tugiliinile on aasta jooksul pöördutud üle tuhande korra Esimese tegutsemisaasta jooksul on vägivallast …

laps

Imiku ja vanema koosmagamise lähendav mõju on müüt

Imiku ja vanema koosmagamise lähendav mõju on müüt Siiani on levinud arvamus, et kui ema …

12586772t1h39c1

Kirsti Timmeri taroskoop 21.-27. juuni: mida toob alanud nädal 12 tähemärgile?

Timmeri taroskoop 21.-27. juuni: mida toob alanud nädal 12 tähemärgile? Kirsti Timmer laob igal nädalal …

suvinepaaripaev 1

Täna on SUVINE PÖÖRIPÄEV, 21. juuni 2021

Täna on SUVINE PÖÖRIPÄEV, 21. juuni 2021 Suvine pööripäev on päikesekalendri aastajaotustähis. „Päev“ (päike) püsib …