Erakorralised uudised
modern affliction LV1EEwhEOaA unsplash scaled

Põhjused, miks paarid lahku lähevad

Põhjused, miks paarid lahku lähevad.

Suhte algul tundub, et oled leidnud oma ellu tõelise armastuse, mis jääb tõepoolest kestma. Kahjuks võivad isegi kõige ilusamad suhted puruneda. Mis võib saada saatuslikuks, et esialgne muinasjutuline suhe saab kurva lõpu? Loe lähemalt, miks paarid lähevad lahku, et sina saaksid neid vigu vältida ja olla tõeliselt õnnelikus suhtes.

1. Te ei suhtle üksteisega avameelselt. Tugeva suhte jaoks on avameelne suhtlemine äärmiselt oluline. Kui te ei räägi üksteisega ja sulgute vaid iseendasse, siis te ei saa teineteist mitte kunagi päriselt tundma õppida. Kui te ei räägi oma tunnetest, mõtetest, ideedest, unistustest, eesmärkidest, hirmudest jne, siis võid ühel hetkel avastada, et olete jäänud teineteisele võõrak

2. Suhtes on liiga vähe lähedust ja intiimsust. Kui oled aastaid kallimaga koos olnud, siis aja jooksul romantika hääbub, kirg jahtub ja sära kustub. Õnneliku suhte nimel peab aga suhtes hoidma lähedust ja intiimsust isegi siis, kui olete koos olnud juba aastakümneid. Hoia jalutades tema käest kinni, kingi talle suudlusi, paku talle sensuaalset massaaži, korralda talle romantiline piknik, sosista talle kõrva midagi armsat ja veetke mõnusalt aega voodis üksteise kaisus.

3. Suhtes puudub austus üksteise vastu. Õnnelik suhe on suhe, kus partnerid on üksteise vastu lahked, hoolivad ja armastavad. Nad austavad üksteist! Nad jagavad teineteisele oma hellust ja armastust. Nad hoiavad ja toetavad üksteist. Nad ei reeda ja nad ei tee üksteisele haiget. Kui suhtes on austus, siis jääb suhe ka kauemaks kestma.

4. Suhtes on murtud truudust. Paljud paarid lähevad lahku, sest partner on neid petnud ja truudust murdnud. Inimesed on saanud petmise käigus nii palju haiget, et nad lihtsalt ei suuda enam oma kaaslast usaldada ega armastada.

5. Teil puuduvad ühised huvid. Pikaaegses suhtes on tähtis, et kaaslastel oleksid ühised huvid, mida koos teha. Kui teil ei ole mitte midagi ühist, siis võib juhtuda, et sina elad oma elu ja tema elab oma elu. Te ei käi mitte kuskil koos, sest teil on mõlemal erinevad huvid ning te mõlemad tegelete oma asjadega. Ühiste huvide puudumine võib saada suhtele saatuslikuks, sest kui kaaslased koos aega ei veeda, siis kasvavad nad tasapisi teineteisest lahku.

6. Teie tülid on ebatervislikud. Tülitsemine on igas suhtes paratamatu, sest erimeelsusi tekib inimeste vahel alati. Seetõttu on oluline tülitseda õigesti. Tervislik tülitsemine tähendab seda, et mõlemad partnerid avaldavad teineteisele oma tundeid, räägivad oma mõtetest, kuulavad üksteist, arutavad probleemi ja proovivad leida kõige parema lahenduse, mis sobib mõlemale. Kõige olulisem on aga see, et partnerid austavad üksteist isegi tülitsemise ajal. Nad ei karju, nad ei solva sõnadega, nad ei lõhu taldrikuid ja nad ei torma uksi paugutades minema, vaid nad käituvad alati hoolivalt, isegi tülitsedes.

7. Raha tekitab probleeme. Paljud paarid tülitsevad raha pärast, sest teatavasti ei ole seda kunagi piisavalt. Inimestel on erinevad arvamused, kuidas raha kulutada, kui palju raha säästa ja kui palju raha investeerida. Kas mees peaks naist ülal pidama? Kas naine peaks tööl käima ja endale ise raha teenima? Kas eluasemekulud peaks jagama võrdselt? Kes peaks poes käies maksma? Kes ostab ometi lastele riideid ja mänguasju? Kes kogub raha järgmiseks puhkuseks? Kui partnerite arvamused on väga erinevad, võib raha tekitada suhtes palju pingeid ja tülisid.

8. Kaaslased on liiga kriitilised. Ausus on suhetes oluline, kuid ekstreemne kritiseerimine lõhub vaid inimese enesekindlust ja tekitab depressiooni. Negatiivne kritiseerimine on näiteks välimuse ja kehakaalu solvamine, teineteise pidev süüdistamine, halvustavad märkused elustiili kohta või vaimne vägivald. Sõnad võivad teha nii palju haiget, et viia kaaslased lahku.

Need on mõned põhjused, miks paarid kasvavad ja lähevad lahku. Suhe vajab intiimsust, lähedust, hellust, avameelset suhtlemist ja austust. Pidev nääklemine, kritiseerimine, vaidlemine ja tülitsemine tekitavad teie vahele pingeid ning ei muuda kedagi õnnelikuks. Õnnetu suhe aga viib selleni, et ühel hetkel ei jää midagi muud üle, kui minna partnerist lahku

 

 

Vaata ka:

kiirabi

Purjus jalgrattaga sõitnud mees põhjustas liiklusõnnetuse.

Liiklusõnnetused 20.05.2024 kella 08.29 paiku toimus liiklusõnnetus Rakveres Tartu ja Metsaveere tn ristmikul, kus jalgrattaga

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o

21.05.24 Ööpäeva liiklusinfo ja õnnetused. Toimus palju liiklusõnnetusi, kus vigastada sai 13 inimest

Eile toimus 20.05.24 13 liiklusõnnetust. Juhtimiselt kõrvaldati 7 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti. Liiklusõnnetused 20.05.2024