Erakorralised uudised
51ef3810 b8b7 11eb 8dfa a754e3943b05

PAUTODOC – Juhtiv Sõidukiosade Veebimüüja Euroopas

Poes müügil olevate soodsate varuosade valik hõlmab üle miljoni toote juhtivatelt varuosade valmistajatelt, kes annavad oma toodangule garantii.

Mugav tellimuse esitamine veebi teel säästab nii aega kui ka närve ning tagab ühtlasi kõigi autole vajalike varuosade kättesaadavuse. Tellida saab mugavalt nii arvuti teel kui ka mobiilirakenduse abil Androidi ja Apple’i seadmetele.

Ostmine PAUTODOC vahendusel ei ole mitte üksnes kiire ja mugav, vaid ka soodne. Suhteliselt madalad hinnad, regulaarsed kampaaniad ja eri kaubarühmadele kohaldatavad hinnaalandused aitavad säästa auto remondi arvelt. Peale mugavuse pakutakse erinevaid ostu eest tasumise võimalusi: kaardimaksega, ülekandega või PayPali kaudu.

PAUTODOC  tarnib kiiresti enamikku Euroopa Liidu riikidesse, sealhulgas Eestisse. Tarneaeg oleneb kauba kättesaadavusest, valitud tarnekohast ja tarneteenuse osutaja tegevusest. Veetakse ka suuremõõtmelisi ja ebastandardse kujuga kaupu.

Kui tarnitud kaup ei vasta märgitud kvaliteedile või ei sobi sõiduki konkreetsele mudelile, saab klient 14 päeva jooksul kasutada seadusjärgset lepingu tühistamise õigust kaupluse veebisaidil märgitud teabe kohaselt.

PAUTODOC klienditoeteenindus annab e-posti, telefoni teel või veebis jututoa vahendusel kiirelt vastuse. Kvalifitseeritud spetsialistid soovitavad varuosi, mis sobivad sõiduki konkreetsele mudelile, peale selle aitavad koostada veebitellimuse ning selgitavad kauba eest tasumise võimalusi ja tarnetingimusi.

Veebilehelt autodoc.ee leiate kõik autode varuosad

Vaata ka:

Giving birth to Life 1080x608 1 660x330 1

Nädala Sõnum: Esmaspäev, 27. mai 2024 – Pühapäev, 2. juuni 2024

Tänase nädala teema: Uued algused ja sisemine kasv Üldine sõnum: Sellel nädalal on fookuses uued

ingel minuaeg.com

Nädala Ingli Sõnum: Esmaspäev, 27. mai 2024 – Pühapäev, 2. juuni 2024

Üldine sõnum: Sellel nädalal kutsuvad inglid sind üles keskenduma tasakaalu ja harmoonia leidmisele oma elus.